0

چهره روناک یونسی قبل از عمل زیبایی چگونه بود؟

عمل زیبایی روناک یونسی
بازدید 340

روناک یونسی دی ماهی است و در سال 1359 در تهران متولد شده ، او بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.در این مطلب عکس هایی از عمل زیبایی روناک یونسی را میبینید.

عمل زیبایی روناک یونسی

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید:به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

روناک یونسی قبل از عمل بینی - عمل زیبایی روناک یونسی

[tie_index]یونسی قبل از عمل[/tie_index]

روناک یونسی قبل عمل بینی

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

روناک یونسی با عینک آفتابی و شال مشکی در ماشین - عمل زیبایی روناک یونسی

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید: فیلم و عکس هایی از عمل زیبایی بازیگران [/box]

روناک یونسی قبل از عمل جراحی

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

 قبل عمل زیبایی روناک یونسی

[tie_index]یونسی بعد از عمل[/tie_index]

روناک یونسی بعد از عمل

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

روناک یونسی با شال آبی - عمل زیبایی روناک یونسی عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با شال مشکی- عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با کلاه مشکی - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با تیپ مشکی - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با کلاه - عمل زیبایی روناک یونسی

روناک یونسی با کلاه و همسرش محسن میری - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با کلاه در ماشین - عمل زیبایی روناک یونسی عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با عینک آفتابی در ماشین - عمل زیبایی روناک یونسی عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با موهای فر - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با کلاه در ماشین - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با چادر مشکی - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با کلاه طوسی و لباس صورتی - عمل زیبایی روناک یونسی

عکس ها و فیلم های دیگر این بازیگر را از اینستاگرام روناک یونسی دنبال کنبد.

عکس روناک یونسی قبل عمل

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

روناک یونسی با شال مشکی - عمل زیبایی روناک یونسی

عمل های زیبایی روناک یونسی

روناک یونسی با همسرش محسن میری - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با شال آبی و بهاره افشاری با شال مشکی - عمل زیبایی روناک یونسی روناک یونسی با شال مشکی - عمل زیبایی روناک یونسی استوری روناک یونسی - عمل زیبایی روناک یونسی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *