1

بیوگرافی کامل پارسا قراخانلو

پارسا قراخانلو و سولماز غنی
بازدید 303

محمد پارسا قراخانلو بازیگر نوجوان متولد 28 خرداد ماه سال 1382 در شهر تهران می باشد.

پارسا قراخانلو  با لباس چهارخونه

پارسا قراخانلو 

او در فیلم سینمایی “من شوهرش هستم” با بازیگران بزرگی چون نیکی کریمی ، مصطفی زمانی ، میترا حجار و لادن طباطبایی هم بازی شده است. محمد پارسا هم اکنون مشغول ایفای نقش در سریال مناسبتی ماه رمضان سال 93 به نام هفت سنگ می باشد که از شبکه 3 سیما پخش میشود.او در این سریال نقش پسر کوچک و شیطون خانواده را بازی می کند.

پارسا قراخانلو  و نیکی کریمی پارسا قراخانلو با تی شرت آبی در کنار نیکی کریمی پارسا قراخانلو در کنار مصطفی زمانی پارسا قراخانلو  در کنار مصطفی زمانی و نیکی کریمی

 

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید: بیوگرافی کامل به همراه عکس بازیگران خردسال سینمای ایران
[/box]

 

پارسا قراخانلودر هفت سنگ

به گفته خودش تا کنون حدود 20 کار از جمله سینمایی,تله فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخته است. که شاید بتوان سرزمین کهن,هفت سنگ, و سینمایی من همسرش هستم را مهمترین آنها به شمار آورد.

محمد پارسا قراخانلو یک نوجوان فعال باهوش و سرزنده است .آن گونه که از او بر می آید معلوم می شود که با یک نوجوان فهمیده روبروهستیم گویی چند سال بزرگتر از سن و سالش حرکت می کند. اما با این وجود سعی می کند دنیای نوجوانی خویش را هم حفظ کند و انرژی زیادی برای سخن گفتن دارد.

پارسا قراخانلو با لباس نارنجی در هفت سنگ پارسا قراخانلو در هفت سنگ پارسا قراخانلو در هفت سنگ

عکس های پارسا قراخانلو

پارسا قراخانلو با لباس آبی پارسا قراخانلو با لباس چهارخونه پارسا قراخانلو  با لباس آبی پارسا قراخانلو  با رکابی آبی پارسا قراخانلو با لباس مشکی در کنار ترلان پروانه پارسا قراخانلو با لباس چهارخونه پارسا قراخانلو 

پارسا قراخانلو از اولین زیارتش می گوید …

استندآپ پارسا قراخانلو

پیام نوروزی محمد پارسا قراخانلو

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *