0

تغییر چشمگیر هانیه توسلی پس از عمل زیبایی اش

بازدید 411

هانیه توسلی (زادهٔ ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در همدان) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. او دیپلم علوم تجربی دارد و دانش‌آموختهٔ کارشناسی نمایشنامه نویسی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. هانیه توسلی تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در «شب‌های روشن» از «هفتمین جشن خانه سینما» (۲۲ شهریور ۱۳۸۲) دریافت کرد. وی همچنین در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۱، برای بازی در فیلم دهلیز، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.عمل زیبایی هانیه توسلی تغییر به سزایی در چهره این روزهای او داشته است.

هانیه توسلی با شال مشکی - عمل زیبایی هانیه توسلی

[tie_index]عمل زیبایی توسلی[/tie_index]

عمل زیبایی هانیه توسلی

هانیه توسلی از ۱۷ سالگی کار تئاتر را به صورت آماتور در همدان شروع کرد. در سال ۱۳۷۸ برای تحصیل در رشته نمایشنامه نویسی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران به تهران آمد. او علاقه‌مند به عکاسی و نقاشی است و فیلم‌هایی که به نقل از خودش بر او خیلی تأثیر گذاشته‌است و او را علاقه‌مند به بازیگری کرده‌است، دیگه چه خبر!؟ (تهمینه میلانی) و هامون (داریوش مهرجویی) است. وقتی نمایش پدر دوست داشتنی با بازی او، در یکی از جشنواره‌های تئاتر، در تبریز روی صحنه رفت، نصرالله قادری که به عنوان داور آنجا حضور داشت، هانیه توسلی را برای بازی در نمایش پدر انتخاب کرد.

بازیگران سریال سیاوش از ترلان پروانه تا میلاد کی مرام | عکس،بیوگرافی و خلاصه داستان

هانیه توسلی با شال صورتی و هانیه توسلی قبل از عمل زیبایی

هانیه توسلی قبل از عمل بینی

 یک سال پس از آن، در فیلم کوتاه «روی جاده نمناک» (مهدی کرم‌پور) و سریال غریبه (جواد اردکانی) بازی کرد و سرانجام با شام آخر وارد عرصه حرفه‌ای سینما شد. او همچنین در نمایش‌های قرمز و دیگران و گل‌های شمعدانی (محمد یعقوبی) بازی کرد که به خاطر دومی، کاندیدای دریافت جایزه شد. به برخی کارهای او در تئاتر می‌توان به پروفسور بوبوس (آتیلا پسیانی)، جیره‌بندی پر خروس (علی نرگس نژاد)، آمدیم نبودید رفتیم (رضا حداد) و آخرین کار او، قرار (سیامک احصایی) اشاره کرد. شام آخر اولین فیلم به نمایش درآمده از هانیه توسلی و محمدرضا گلزار بود، زوجی که پس از آن مسیری متفاوت را پیمودند، گلزار به سینمای تجاری پیوست و توسلی سعی کرد در فیلم‌های جدی‌تری بازی کند. به این ترتیب پس از بازی در ۲ فیلم «بدنه‌ای، در شب‌های روشن، در یکی از ۲ نقش اصلی جلو دوربین رفت و اجرای موفقی داشت.

مهریه مهناز افشار چقدر بود؟

هانیه توسلی در دوران مدسه قبل از عمل زیبایی

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید: لیستی از عمل زیبایی بازیگران مشهور
[/box]

[tie_index]توسلی قبل از عمل [/tie_index]

عکس هانیه توسلی قبل عمل بینی

 موفقیت نسبی این فیلم نزد مردم و منتقدان و جایزه‌ای که برد، این بازیگر جوان را خیلی زود چهره کرد. دقت و حوصله او در انتخاب نقش‌هایش به نحوی است که پس از یک تجربه ناکام، دیگر کار تلویزیونی نکرد، گاهی در تئاتر کارش را ادامه بدهد و هراسی از بازی در نقش‌های کوتاه نداشته باشد. فیلم‌هایی که هر کدام می‌توانند چیزهای تازه‌ای درباره‌اش به ما بگویند. یک شب جزو معدود فیلم‌های سینمای ایران است که با حضور بازیگری حرفه‌ای، در عرصه جهانی مطرح می‌شود. کافه ستاره ظاهراً یک فیلم کاملاً تجاری است با بازیگران متعدد و سرانجام زمان می‌ایستد، طبق گفته کارگردانش، فیلمی است متکی بر بازیگر، هانیه توسلی تنها بازیگر این فیلم علیرضا امینی است.

با خواننده های استقلالی بیشتر آشنا بشید

هانیه توسلی قبل از عمل زیبایی

هانیه توسلی بدون عمل

نکته قابل ذکر در مورد نحوه ورود هانیه توسلی به سینما این است که ورودش همزمان شد با دوران احیای کتایون ریاحی و توجه به نقش اصلی او در شام آخر، بازیگران دیگر را به حاشیه می‌راند، اما توسلی که در یک ملودرام معمولی، نقش مکمل را بر عهده داشت و سپس فیلم کاملاً ناموفق اثیری (محمدعلی سجادی) را تجربه کرد، در گام سوم، موقعیت خویش را در حد یک بازیگر محبوب ارتقا داد. این محبوبیت حاصل بازی در فیلمی تجاری نبود و همین مسئله چهره تازه‌ای را برای او به همراه داشت. درست در زمانی که می‌رفت تا در نقش زنان روشنفکر فیلم‌های مختلف کلیشه شود، جلو دوربین سامان مقدم قرار گرفت. پس از آن در فیلم‌های متعدد و موفقی حضوری عالی داشت که در بین آن‌ها برای فیلم‌های زمان می‌ایستد (علیرضا امینی) و ندارها (محمدرضا عرب) کاندید سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شد و در نهایت در سال ۱۳۹۱ برای بازی در فیلم دهلیز (بهروز شعیبی) برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شد.

بازیگر خارجی سریال تمام رخ کیست؟

هانیه توسلی قبل و بعد از عمل زیبایی

[tie_index]توسلی بعد از عمل[/tie_index]

عکس های بعد از عمل زیبایی هانیه توسلی

هانیه توسلی روی جلد مجله با آرایش - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی با شال گل گلی - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی با شال آبی - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی با عینک آفتابی و شال آبی در ماشین - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی بدون آرایش - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی با شال طوسی در ماشین - عمل زیبایی هانیه توسلیهانیه توسلی با کلاه رنگی - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی بدون آرایش - عمل زیبایی هانیه توسلی هانیه توسلی با شال چهارخونه - عمل زیبایی هانیه توسلی

عمل زیبایی هانیه توسلی

عکس و اخبار به روز این بازیگر را از اینستاگرام هانیه توسلی دنبال کنید.

هانیه توسلی قبل از عمل جراحی

مجموعه‌های تلویزیونی هانیه توسلی

۱۳۸۵ – وفا (محمدحسین لطیفی)

۱۳۸۶ – میوه ممنوعه (حسن فتحی)

۱۳۸۸ – شمس‌العماره (سامان مقدم)

۱۳۷۹ – غریبه (جواد اردکانی)

بازی هانیه توسلی در شبکه نمایش خانگی

۱۳۹۱ – قلب یخی (فصل سوم) (سامان مقدم)

۱۳۹۲ – شاهگوش (داود میرباقری)

۱۳۹۳ – ابله (کمال تبریزی)

عمل زیبایی هانیه توسلی

عمل های زیبایی هانیه توسلی

فیلم‌های کوتاه و داستانی هانیه توسلی

۱۳۸۰ – روی جاده نمناک (مهدی کرم پور)

معرفی بازیگران زن گیلانی + عکس و بیوگرافی

۱۳۸۳ – دیروقت (اصغر نعیمی)

۱۳۹۲ – سه ماهی (حمیدرضا قربانی)

هانیه توسلی در دوران کودکی - عمل زیبایی هانیه توسلی

عمل بینی هانیه توسلی

تئاترهای هانیه توسلی

نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه (کیومرث مرادی، ۱۳۹۵)

مرثیه ای برای کتابسوزی‌ها (علی اتحاد، ۱۳۹۳)

قرار (سیامک احصایی، ۱۳۹۲)

آمدیم نبودید رفتیم (رضا حداد، ۱۳۹۱)

جیره‌بندی پر خروس (علی نرگس نژاد، ۱۳۹۰)

پروفسور بوبوس (آتیلا پسیانی، ۱۳۸۹)

پدر (نصرالله قادری)

قرمز و دیگران (محمد یعقوبی)

گل‌های شمعدانی (محمد یعقوبی).

هانیه توسلی قبل از عمل زیبایی - عمل زیبایی هانیه توسلی

هانیه توسلی قبل از عمل دماغش

هانیه توسلی در دوران مدرسه - عمل زیبایی هانیه توسلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر