0

اسماعیل در گیل دخت با چهره ای جدید| عکس واقعی اسماعیل گیل دخت

اسماعیل در گیل دخت
بازدید 64

اسماعیل در گیل دخت جزو نقش هایی است که مردم بسیار این نقش را دوست دارند. در این مطلب از بازیگرنیوز به بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیل دخت می پردایم.

بیوگرافی کامل رضا اکبرپور( اسماعیل در گیل دخت)

رضا اکبرپور از بازیگران مرد سینما و تلویزیون 12 آذر ماه 1365 متولد تهران ایت. رضا اکبرپور فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.

عکس واقعی اسماعیل در گیل دخت

همسر و ازدواج رضا اکبرپور

رضا اکبرپور هیچ اطلاعات موثق و تایید شده ای توسط خود بازیگر درباره ازدواج و همسر رضا اکبرپور در دسترس نیست.

همسر اسماعیل در گیل دخت

اسماعیل در گیل دخت چگوته بازیگر شد؟

رضا اکبرپور در سال 1379 وقتی 14 ساله بود در کلاس های تئاتر زیر نظر علی سلیمانی شرکت کرد و سپس به روی صحنه تئاتر رفت. رضا اکبرپور  پس از یک دهه وقفه در سال 1390  مقابل دوربین تله فیلم زمانی برای ایستادن حضور یافت که این فیلم در جشنواره جام جم سال 1392 به عنوان سه فیلم برگزیده انتخاب شد.

رضا اکبرپور با فیلم سینمایی آپاندیس ساخته حسین نمازی، اولین تجربه سینمایی خود را آغاز کرد و این فیلم موجب همکاری دوباره او با حسین نمازی در سریال حوالی پائیز شد.این هنرمند با سریال حوالی پائیز که به فاجعه منا می پردازد به چهره شناخته شده ای در تلویزیون تبدیل شد و با ایفای نقش اصلی در سریال گیلدخت به شهرت رسید.

این سریال که به روایتی از دوره قاجار می پردازد درباره زندگی جوانی به نام اسماعیل با بازی رضا اکبرپور می باشد که در دوران حکومت مظفرالدین شاه دل در گرو مهر دختری به نام گلنار با بازی میترا رفیع داده است.

رضا اکبرپور در سریال حوالی پائیز

مجموعه حوالی پائیز یک ملودرام عاشقانه به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی در سال 1397 است که از شبکه سوم سیما پخش شد.

این سریال که درباره حادثه منا ساخته شده است عشق نامتعارف جوانی ایرانی به یک دختر عرب را روایت می کند که با هم ازدواج می کنند و پس از مراسم آنها، پسر بزرگتر خانواده به نام سامان به حج تمتع مشرف می شود.

سامان جوان آرام و خانواده دوستی است که با همسرش (لیلا اوتادی) در کنار مادر و خانواده اش زندگی می کند. این سریال بخشی از اندوه و رنج خانواده شهدای منا در حج سال 1394 را به تصویر می کشد.

در این سریال هنرمندان دیگری همچون رویا تیموریان، حسین مهری، مونا کرمی، ارشا اقدسی، آن ماری سلامه، بهرام ابراهیمی، مرتضی علی عباس میرزایی و محمد حمزه ای نقش آفرینی کرده اند.

رضا اکبرپور در فیلم آپاندیس

فیلم سینمایی آپاندیس به کارگردانی حسین نمازی در سال 1396 است که برنده جایزه بهترین فیلمنامه از چهل و هفتمین جشنواره مونترال کانادا شد.

رضا اکبرپور در فیلم آپاندیس نقش رضا همسر زری ، خانمی که به دلیل درد آپاندیس با دفترچه یکی از آشناهای قدیمی اش در بیمارستان بستری بود را ایفا کرده است. او در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون آنا نعمتی، امیرعلی دانایی و صحرا اسدالهی به هنرمندی پرداخته است.

فیلم های سینمایی و تله فیلم های رضا اکبرپور

فیلم تلویزیونی زمانی برای ایستادن
فیلم سینمایی کاکا
فیلم سینمایی آپاندیس

سریال های تلویزیونی رضا اکبرپور

سریال حوالی پاییز:حسین نمازی، 1397
سریال گیلدخت:مجید اسماعیلی، 1401

رضا اکبرپور در نمایی از سریال گیلدخت

فیلم های کوتاه رضا اکبرپور
کوچه:محمدرضا مصباح
جشن تولد:امیر سلیم خانی

عکسهای بازیگر نقش اسماعیل در گیل دخت

در ادامه عکسهایی از رضا اکبرپور بازیگر نقش اسماعیل در گیل دخت را مشاهده می کنید:

رضا اکبرپور

بازیگر نقش اسماعیل در گیل دخت

تیپ متفاوت بازیگر نقش اسماعیل در گیل دخت

رضا اکبرپور بازیگر نقش اسماعیل در گیل دخت

اسماعیل در گیل دخت و لیلا اوتادی

رضا اکبرپور و لیلا اوتادی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *