0

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با شال سفید
بازدید 124

شما در این مطلب شاهد عکس شبنم قلی خانی در استرالیا خواهید بود.بدون تعارف باید گفت شبنم قلی خانی یکی از محبوب ترین بازیگران سریال های تلویزیونی است. شبنم قلی خانی که با مجموعه «مریم مقدس» در هجده سالگی خود را به عنوان پدیده بازیگری کشورمان مطرح کرد، در هر سریالی که حضور داشته، موفق عمل کرده و توانسته رضایت مخاطبان را جلب کند.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا در رستوران

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا

شبنم قلی خانی در سال ۱۳۸۶ با شخصی به نام رضا ازدواج کرد و اکنون صاحب یک فرزند دخنر به نام شانا هستند. آنها از طریق خواهرانشان که با هم دوست صمیمی بودند آشنا شدند. خانم قلی خانی در مورد آشنایی با همسرش گفت : زمانی که در دانشگاه قبول شدم برای درس ماکت سازی احتیاج داشتم یک نفر به من کمک کند خواهرم گفت برادر دوستم در رشته معماری تحصیل می کند و می تواند به تو کمک کند، آشنایی ما از ساخت این ماکت آغاز شد و در نهایت خواهرهای ما برایمان این نقشه را کشیدند و در نهایت سال ۸۶ با هم ازدواج کردیم.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با همسرش

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید: پوشش های بازیگران زن در خارج از کشور چگونه است؟
[/box]

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا روی اسکله تفریحی

شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او مورد توجه شهریار بحرانی قرار گرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد.

او در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد.

او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌ است. شبنم یک سال بعد در مجموعهٔ تلویزیونی سال‌های برف و بنفشه که از کانال‌های اروپا، آمریکا و آسیا پخش‌شد، ایفای نقش کرد.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با کلاه

عکس های بی حجاب شبنم قلی خانی در استرالیا

شبنم قلی خانی به دلیل موقعیت شغلی همسرش به استرالیا مهاجرت کرد و به مدت ۴ سال را در آنجا گذراند. وی در استرالیا به ادامه تحصیل خود پرداخت و لیسانس کارگردانی فیلم خود را از استرالیا گرفت. سپس پس از ۴ سال مجدد به ایران بازگشتند. شبنم قلی خانی قبل از مهاجرتش در دانشگاه آزاد تهران تدریس می کرد و به خاطر مهاجرتش تدریس را رها کرد.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با کلاه

عکس های شبنم قلی خانی در استرالیا

شبنم قلی خانی بازیگر خوب کشورمان مدتی قبل در برنامه حالا خورشید که توسط رضا رشیدپور اجرا می شود که اکثر مهمانانش را به چالش می کشد. در این برنامه رضا رشیدپور سوالی از شبنم قلی خانی پرسید که باعث و بانی این حاشیه شد.

رضا رشید پور پرسید که خورشید به دور زمین می چرخد یا زمین به دور خورشید می چرخد. شبنم قلی خانی پاسخ داد خورشید دور زمین می چرخد و باعث شب و روز می شود. البته مشخص بود که شبنم قلی خانی تمرکزش را از دست داده است.

شبنم قلی خانی بعد از این برنامه پستی در صفحه اجتماعی اش قرار داد و توضیحاتی در این مورد داد که با چند ثانیه نمی توانیم یک فرد را قضاوت کنیم و این مشکل ممکن است برای همه پیش بیاید.

 

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با بهنوش بختیاری

عکس بی حجاب شبنم قلی خانی در استرالیا

شبنم قلی خانی اوقات فراغت خود را با دیدن فیلم،مطالعه و مسافرت می گذراند. وی علاوه بر بازیگری به نوشتن داستان و فیلمنامه علاقه دارد. خانم فاطمه معتمدآریا، مریلا زارعی و لیلا حاتمی از بازیگران مورد علاقه او هستند. وی سفیر محیط زیست است و به حفظ آن بسیار اهمیت می دهد.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با شال سفید

عکس شبنم قلی خانی با همسرش در استرالیا

شبنم قلی خانی در سریال مریم مقدس :

شانزده سال قبل از میلاد مسیح علیه السلام زمانی که مردم منتظرند تا مسیحای موعود متولد شود، فرزند عمران دختر می‌شود و مادرش نام کودک را مریم انتخاب می‌کند و چون قبل از تولد عهد بسته که او را تا زمان بلوغ به خدمت در معبد مقدس بگمارد، به معبد می‌رود، اما تا به حال پای دختری به معبد باز نشده.

حضرت زکریا تلاش می‌کند که با تمامی مخالفت‌های روحانیان یهودی مریم در معبد بماند و کم‌کم با وجود الهامات به مریم، مردم به سوی او جلب می‌شوند. اما بعد از یک اتفاق مریم از معبد رانده می‌شود.

در همان موقع با خواست خداوندی مریم (س) باردار می‌شود و همین موضوع سوء ظن مردم را برمی‌انگیزد. هرود که از تولد کودک احساس ناامنی می‌کند دستور قتل نوزاد را می‌دهد، اما نوزاد به دنیا می‌آید و با صحبت کردن در گهواره همه را مبهوت می‌کند…

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با همسرش

عکس های لو رفته شبنم قلی خانی در استرالیا

شبنم قلی خانی درباره مراسم خواستگاری اش می گوید:سنتی و البته رسمی برگزار گردید و خداروشکر همه ی چیز خوب پیش رفت. دختر شبنم قلی خانی درسال 1394 متولد شده اسـت.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با همسرش

عکس از شبنم قلی خانی در استرالیا

علائق شبنم قلی خانی
کتاب خواندن، مسافرت کردن ، فیلم دیدن و نوشتن.
خانم شبنم قلی خانی بـه بازیگرانی از جمله؛ خانم فاطمه معتمد آریا، مریلا زارعی، لیلا حاتمی و همچنين مریل استریپ علاقه دارد.

عکس شبنم قلی خانی در استرالیا با روسری قرمز

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *