0

عمل زیبایی پرستو صالحی| بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با شال قرمز
بازدید 276

در پی حواشی عمل زیبایی پرستو صالحی او گفت : من در آنتن شبکه دو هم گفتم که تنها کاری که برای زیبایی انجام دادم، تزریق ژل در لب بود که خیلی هم بابتش پشیمانم.

پرستو صالحی قبل با شال بنفش و پرستو صالحی با شال قرمز -عمل زیبایی پرستو صالحی

پرستو صالحی قبل از عمل بینی

چندان مطمئن نبودم این چهره زنی است که در سیمایش دخل و تصرفی نکرده باشد اما مادرش که وارد شد، دانستم خون و وراثت کار خودش را کرده.

شباهت این مادر و دختر نشان می داد که صورت پرستو صالحی خلاف تصور خیلی از ما همانی است که از ابتدا بوده. حرف هایش نیز اصل بودند و مال خودش؛ برآمده از تجربه های فردی و پیشامدهای روزگار.

بازیگری که با تمام مرارت ها و بی مهری حرفه دشوارش، سخت پایداری کرده و بر سر اصولش ایستاده، بهای سنگین انزوا را پرداخته و اکنون می داند آدمیت راهی است پرفراز و نشیب که در آن آرامش حرف آخر را می زند. گفت و گوی ما را با او می خوانید؛ از کار و زندگی تا ورزش و جراحی زیبایی.

جوانی پرستو صالحی با شال مشکی در کنار امین حیایی

[tie_index]فیلم عمل صالحی[/tie_index]

 

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید: فیلم و عکسهایی از عمل زیبایی بازیگران [/box]

عمل های زیبایی پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر کشور مان عکس جدیدی از خودش منتشر کرده است تا ثابت کند که گونه هایش پروتز نیستند!

این بازیگر ۳۸ ساله کشورمان درمورد گونه های پروتزی نوشت:

***

با دوستان هنرمند و مهربان بانوان معصومه کریمی، لاله اسکندری، گلاره عباسی

پی نوشت : دیگه تو عکسا نمی خندم بلکه بعضی دوستان تشخیص بدن گونه ی طبیعی و از غیر طبیعی رو..

گونه ی طبیعی فقط در حالت خنده برجستگیش زیاد میشه چون جزیی از عضلات صورته ولی پروتز اخم هم کنی اون برجستگی وجود داره…

جهت اطلاع گفتم که بهتون فیک نندازن اورجینالش بهتره!!

معصومه کریمی با شال قرمز و ستاره اسکندری با شال گلدار و مانتو زرد و گلاره عباسی با مانتو آبی و پرستو صالحی با تیپ مشکی

برای دیدن دیگر عکس های این هنرمند به صفحه اینستاگرام پرستو صالحی مراجعه کنید.

بینی عمل شده پرستو صالحی

پرستو صالحی مهمان امشب برنامه «کافه سوال» بود. پرستو صالحی: سال هاست بابت این برچسب که می گویند عمل تزریق گونه شبیه گونه پرستو صالحی، عذاب می کشم. این در حالی است که من گونه هایم را تزریق نکرده ام.

 پرستو صالحی که چند صباحی هست کم کارتر از گذشته شده، در بخش ابتدایی برنامه «کافه سوال» گفت:«فکر می کنم باید یک تیم پزشکی و داور بیاورم که ثابت کنم من عمل جراحی نکرده ام.

کسانی که مرا می شناسند می دانند که گونه ام، برای خودم است اما متاسفانه به دلیل اینکه عمل کاشت گونه باب شده، خیلی ها فکر می کنند من عمل زیبایی انجام داده ام.»

وی ادامه داد:«سال هاست بابت این برچسب که می گویند عمل تزریق گونه شبیه گونه پرستو صالحی، عذاب می کشم. این در حالی است که من گونه هایم را تزریق نکرده ام، بلکه قسمت پایین صورتم لاغر شد و استخوان گونه سرجای خودش باقی مانده است و به همین دلیل وقتی لبخند می زنم، فقط گونه هایم معلوم می شود.»

پرستو صالحی با موی بلوند و شال سفید - عمل زیبایی پرستو صالحی

عمل زیبایی پرستو صالحی

صالحی در پاسخ به این سوال مجری برنامه (مژده لواسانی) که از او پرسید آیا تا به حال عمل زیبایی داشته، گفت:«متاسفانه عمل تزریق لب داشته ام که به هیچ وجه راضی نیستم و هنوز هم دارم عواقبش را پس می دهم.»

وی با بیان اینکه این صحبت ها را صراحتاً جلوی دوربین می گویم، ادامه داد:« بعد از هشت سال، ژلی که در داخل لبم است جا به جا می شود و دردسر های خاص خود را دارد. متاسفانه ژل هایی که در آن سال ها تزریق می شد و همچنین ژل هایی که الان تزریق می شود، عواقب زیادی دارد. شاید این ژل ها الان عواقب منفی خود را نشان دهد اما بعد از سال ها دردسرهای این موضوع نمایان می شود.»

عمل زیبایی پرستو صالحی

بازیگر «زیر آسمان شهر» با رد کردن ارتباط کم کاری خود با تزریق لب گفت:«این موضوع یک مشکل اداری و کاری بود و من دچار محرومیت کاری بودم. البته این محرومیت انضباطی نبود و به خاطر صراحت لهجه ام بود.»

وی ادامه داد:«جراحی زیبایی فی النفسه چیز بدی نیست به شرط اینکه افراط و تفریط نباشد.من زیاد با مترو رفت و آمد می کنم و در برخوردهایی که با مردم دارم می بینم  موضوع تزریق لب، گونه و مخصوصاً تتو مساله ای است که خیلی رایج شده است.»

پرستو صالحی با شال سفید - عمل زیبایی پرستو صالحی

[tie_index]قبل عمل صالحی[/tie_index]

پرستو صالحی قبل از عمل زیبایی

در پایان برنامه لواسانی از صالحی پرسید آیا شما هم خواسته اید تتوی ابرویتان را پاک کنید که او جواب داد:«بله، اما متاسفانه تتوی ابرو چیزی است که پاک شدنی نیست.»

کافه سوال برنامه گفت و گو محوری است که جمعه، شنبه و یک شنبه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو سیما پخش می شود. تهیه این برنامه که در فصل اول به موضوع زیبایی و عمل های زیبایی می پرازد، به عهده سهیل سلیمانی است و مژده لواسانی اجرای آن را برعهده دارد.ضمن اینکه تیتراژ این برنامه تلویزیونی با صدای مبین رسایی از دیشب روی آنتن رفت.

پرستو صالحی با چادر مشکی - عمل زیبایی پرستو صالحی

پرستو صالحی قبل از عمل

وی با اشاره به کم کاری اش در سالهای اخیر گفت: بخشی از این بیکاری تنها مختص من نیست خیلی از هم سن و سالها و هم نسلهای من بیکار شده اند می خواهم به این نکته هم اشاره کنم که یک مقدار امنیت شغلی ما به خطر افتاده و کارها به صورت ناعادلانه توزیع میشود.

وی افزود: یک عده به صورت انحصاری و تیمی بر سر پروژه های مختلف کار می کنند این در حالی است که یک عده دیگر در بسیاری از روزهای سال بیکار در خانه می نشینند.

این بازیگر ادامه داد: یک عده به من می گفتند که شاید بیکاری تو بخاطر کلیپی باشد که برای یک خواننده ای تهیه شده بود و من در آن به ایفای نقش پرداخته بودم اما باید بگویم که مربوط به این مورد نمی شد .

خیلی از خانم های دهه 50 الان بیکار هستند متاسفانه یک جوی به وجود آمده که تعدادی از افراد همواره بر سر پروژه های مختلف اشتغال دارند و یک عده دیگر همواره بیکار هستند، در واقع ما بازیگران هم به خودمان رحم نمی کنیم زیرا یک عده خاص براساس روابط خانوادگی خود همواره مشغول اند و به فکر افراد دیگر نیستند.

نوجوانی پرستو صالحی با دوستانش - عمل زیبایی پرستو صالحی

پرستو صالحی قبل عمل

صالحی عنوان کرد: برخی از ما بازیگران شغل دوم هم نداریم زیرا تخصصی نداریم و به این صورت امرار معاش برای ما سخت می شود و در واقع صورت خودمان را با سیلی سرخ می کنیم البته باید بگویم که مردم هم انتظار ندارند که ما را در یک حرفه دیگر ببینند آنها فکر می کنند که ما در ناز و نعمت زندگی می کنیم یادم است یکبار به برخی از دوستان و آشنایانم گفتم که دنبال کار هستم اما آنها به من گفتند شما دیگر چرا؟

این بازیگر عنوان کرد: یک نکته دیگر هم که وجود دارد این است که سوپراستارها ما را با خودشان مقایسه می کنند که این امر اشتباهی است همانطور که من اجازه نمی دهم خودم را با سوپراستارها مقایسه کنم آنها چه به لحاظ شرایط اقتصادی و چه به لحاظ نوع زندگی نباید ما را با خودشان مقایسه کنند و از اعتراض های ما گله مند شوند.

 وی ادامه داد: برخی از صاحبان فیلم ها نیز یک مقدار قدرت ریسک خود را از دست داده اند و هنگامی که پروژه هایشان  با یک گروه به نتیجه می رسد کار با آنها را تکرار می کنند این از لحاظ من خاله زنک بازی است.

پرستو صالحی با شال و موی مشکی - عمل زیبایی پرستو صالحی

[tie_index]بعد از عمل صالحی[/tie_index]

پرستو صالحی قبل و بعد از عمل زیبایی

صالحی گفت: عده ای به من می گفتند که شاید بیکاری تو بخاطر جراحی های زیبایی باشد که انجام دادی متاسفانه این روزها آنقدر جراحی های زیبایی زیاد شده که مردم افرادی را هم که به صورت خدادادی و ارثی زیبا هستند را فکر می کنند جراحی کرده اند اما من بارها گفته ام که هیچ عمل زیبایی انجام نداده ام منتهی چندسال پیش فقط ژل لب تزریق کرده بودم که آن هم از بین رفت.

وی خاطرنشان کرد: میخواهم بگویم که آیا این افرادی که تمام وقت در تلویزیون آنها را می بینیم هیچ عمل جراحی انجام نداده اند؟ متاسفانه وضع به گونه ای شده که عده ای برای به دست آوردن پول بیشتر از سر و کول هم بالا می روند.

پرستو صالحی با مقنعی سورمه ای و بارونی - عمل زیبایی پرستو صالحی

پرستو صالحی قبل و بعد از عمل زیبایی

 

پرستو صالحی قبل از عمل بینی با شال سفید و پرستو صالحی بعد از عمل بینی با شال مشکی

پرستو صالحی قبل عمل بینی

جوانی پرستو صالحی قبل از عمل بینی

پرستو صالحی قبل از عمل جراحی

پرستو صالحی در صفحه شخصی خود به سوال های هواداران خود اینگونه جواب داد .

چند تا سوال هست که تو کامنت ها تکرار میشه خواستم چون فرصت جوابگویی به تک تک دوستان نیست یکجا جواب بدم

١- متاسفانه من و آقای مجید صالحی با هم هیچ نسبت خانوادگی نداریم

٢- من ٩ آبان ١٣۵۶ در تهران به دنیا اومدم بیمارستان شهدای تجریش کنونی

٣-متاسفانه نمی تونم دوستان رو فالو کنم چون شما فکر کنید این تعداد زیاد هر روز پست جدید میگذارند و کنترل صفحه ی خودم از دستم خارج میشه و نظارت سخت درک بفرمایید و عذرم رو بپذیرید ولی کامنت هاتونو با عشق تک به تک می خونم

۴- من عمل جراحی زیبایی نکردم گونه هم نگذاشتم که اگر می کردم هم باکی از گفتنش نداشتم چون خدا زیباست و زیبایی رو دوست داره فقط و فقط تزریق ژل در لب داشتم ١٠ سال پیش اونم پشیمونم مثله….

پرستو صالحی با شال سفید - عمل زیبایی پرستو صالحی پرستو صالحی با صورت تپل و شال سبز

پرستو صالحی قبل و بعد عمل

پرستو صالحی قبل از عمل بینی و پرستو صالحی بعد از عمل بینی

مهاجرت پرستو صالحی

 

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرد.

پرستو صالحی پس از بازی در سریال تلویزیونی «زیر آسمان شهر» به شهرت رسید. پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر صالحی، با حضور در هجدهمین قسمت از برنامه ماه عسل در رمضان سال ۱۳۹۵ از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت. پرستو صالحی به تازگی با انتشار پستی از مهاجرتش خبر داد.​

بیوگرافی پرستو صالحی

نام اصلی: الهام

نام هنری: پرستو

نام خانوادگی: صالحی

زمینه فعالیت: بازیگری

تاریخ تولد: 9 آبان 1356

محل تولد: تهران

تاهل: مجرد

همسر پرستو صالحی

پرستو صالحی در دی ماه 97 با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد. پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی کرد، شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری است، شکل گرفت که با تکذیبیه تند خود خانم صالحی مواجه شد. در حال حاضر اصلاع چندانی از وضعیت تاهل پرستو صالحی در دست نیست.

حواشی پرستو صالحی در فضای مجازی

پرستو صالحی بازیگر شناخته شده اما نه چندان معروف ایرانی است که چند روز پیش از ایران برای همیشه مهاجرت کرد. این بازیگر زن بعد از مهاجرت ویدئویی منتشر کرد. او در صحبت های خود گریه می کرد و می گفت به خاطر خانواده مجبور به رفتن شده است و این مهاجرت به خواست خودش نبوده است!

پرستو صالحی خیلی وقت است که کم کار شده و قطعا حالا که در خارج از ایران به سر می برد، خوشحال است و این بغض و اشک ها تنها برای تبرئه کردن خودش از این حرکت است. خانم بازیگر در ویدیوی که از خود منتشر کرد، گفت قصد کشف حجاب ندارد اما با سرعت تصویری استوری کرد که در کنار «کامران و هومن» دو برادر خواننده ایرانی آن هم دست به کمر حضور دارد.

پرسو صالحی به شخصه نگفت به کدام کشور رفته اما از آن جایی که کامران و هومن در ترکیه کنسرت دارند، قطعا خانم بازیگر هم در این کشور است. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

لازم به ذکر است، چندی پیش پرستو صالحی پستی با عنوان «گاهی برای بودن باید رفت. سخت بود دل کندن خیلی سخت…» را در صفحه شخصی اش در فضای مجازی منتشر کرد.

این پست پرستو صالحی این شائبه را در اذهان ایجاد کرده است که گویا این بازیگر سینما و تلویزیون از کشور مهاجرت کرده است.

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. اسطوره‌هایش فریدون فرخزاد، محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و… هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است.

پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرد. معرف او به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌ است.

پرستوصالحی، در خرداد ماه ۱۳۹۹ در اینستاگرام خود اعلام کرد که به خاطر حضور در مراسم قربانیان انهدام هواپیمایی اوکراین توسط سپاه و پست های اینستاگرامی‌اش احضار شده و اکنون با قید وثیقه آزاد است. او نوشت: از امروز به خاطر تنهایی خودم سکوت می‌کنم، به حرمت موی سپید مادرم سکوت می‌کنم، به خاطر تپش قلب برادرم سکوت می‌کنم. سکوتی سنگین‌تر از فریاد.

پرستو صالحی سرانجام مهاجرت کرد و در خارج از کشور نیز کشف حجاب کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *