0

چرا کمند امیرسلیمانی در سن پایین مجبور به عمل زیبایی شد؟

عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی
بازدید 685

کمند امیرسلیمانی: شخصا جهت بهترسازی و زیباسازی چهره‌ام عمل بینی‌ام را انجام دادم چرا که احساس می‌کنم صورتم نقش اصلی‌ام را در حرفه‌ام ایجاد می‌کند. جراحی بینی من به قبل از سریال «پدرسالار» برمی‌گردد.عکس هایی از عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی را میبینید.

عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

عکس کمند امیرسلیمانی قبل از عمل زیبایی

کمند امیرسلیمانی قبل و بعد از عمل زیبایی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیرسلیمانی با روسری گل گلی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

 کمند امیرسلیمانی با یادآوری اینکه جراحی بینی‌اش به قبل از بازی در سریال «پدرسالار» برمی‌گردد، خطاب به آنهایی که جراحی‌های مکرر زیبایی‌ انجام می‌دهند،‌ گفت:‌ بهتر است خیلی به صورت‌مان دست نبریم؛ چرا که اجزای صورت هر فردی مختص خودش است.

کمند امیرسلیمانی در پدر سالار - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیر سلیمانی و ناصر هاشمی در پدر سالار - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

[tie_index]امیرسلیمانی قبل از عمل[/tie_index]

کمند امیرسلیمانی قبل از عمل زیبایی

کمند امیرسلیمانی درباره‌ عمل بینی‌اش توضیح داد: شخصا جهت بهترسازی و زیباسازی چهره‌ام عمل بینی‌ام را انجام دادم چرا که احساس می‌کنم صورتم نقش اصلی‌ام را در حرفه‌ام ایجاد می‌کند؛ ضمن اینکه برای این کار مدت‌ها تحقیق کردم و توصیه‌ام برای آنهایی که قصد جراحی‌های زیبایی دارند این است که پیش از عمل حتما تحقیق کنند و بدون تحقیق اقدام نکنند.

کدام بازیگران به کرونا ویروس مبتلا شدند؟ + هنرمندان قربانی کرونا

این بازیگر سینما و تلویزیون همچنین خاطرنشان کرد: پیش از عمل بینی‌ام کمی نگرانی داشتم که نکند چهره‌ام تغییر غیرطبیعی داشته باشد.

کمند امیرسلیمانی و پدرش

کمند امیرسلیمانی در کودکی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید:عکس و فیلم هایی عمل زیبایی بازیگران معروف [/box]

کمند امیرسلیمانی قبل و بعد از عمل زیبایی

او ادامه داد: جراحی بینی من به قبل از سریال «پدرسالار» برمی‌گردد. زمانی که 18 سالم تمام شد، بینی‌ام را عمل کردم. به یاد دارم آن زمان که برای عمل بینی‌ام به پزشک مراجعه کردم پرسیدم که آیا عمل بینی روی صورتم خوب انجام می‌شود یا خیر؟ که در پاسخ پزشک معالجم گفت عالی می‌شوی. بر این اساس لازم است توضیح دهم کمی در تصویر با بینی‌ قبلی‌ام مشکل داشتم اما معتقدم هر فردی یک کاراکتری دارد و شخصیت هر فرد به چهره‌اش می‌آید.

داستان زندگی آناهیتا افشار بازیگر زن جوان ایرانی

کمند امیرسلیمانی قبل و بعد از عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی قبل و بعد از عمل زیبایی

برای دیگر اخبار این بازیگر به صفحه اینستاگرام کمند امیرسلیمانی مراجعه کنید.

عمل جراحی زیبایی کمند امیر سلیمانی

امیرسلیمانی که در برنامه «کافه سوال» حاضر شده بود، در سخنان پایانی‌اش در پاسخ به پرسش مجری مبنی بر اینکه شما سال‌ها در خارج از ایران زندگی می‌کردید، آیا در آنجا هم افراد تا این حد درگیر جراحی‌های زیبایی و پلاستیک بودند؟ اینگونه پاسخ داد: در آنجا جراحی‌های زیبایی خیلی کمتر از ایران بود. طبعی که در ایران در حیطه جراحی‌های پلاستیک و زیبایی وجود دارد در خارج از کشور نیست. متاسفانه در کشورمان این مساله خیلی زیاد شده و افراد مدام سراغ عمل‌های لب، بینی، گونه، پلک و … می‌روند و به نوعی همه آدم‌ها یک شکل شده‌اند و این خوب نیست.

تنوع ژانر فیلمها در جشنواره فیلم فجر امسال

کمند امیرسلیمانی با شال آبی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیرسلمانی با شال مشکی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیرسلیمانی با شال گلدار - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیر سلیمانی با شال مشکی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیرسلیمانی با روسری طرحدار - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیرسلیمانی با شال مشکی و عینک آفتابی - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی با شال قرمز - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی کمند امیرسلیمانی با درخت کریسمس - عمل زیبایی کمند امیرسلیمانی

فیلم نظر کمند امیرسلیمانی راجع به عمل زیبایی اش

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر