1

بازیگران کشف حجاب کرده بخوانند

بازدید 633

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: بخش اصلی برنامه‌های فرهنگی ما را ترویج فرهنگ و هنر ایرانی تشکیل می‌دهد و این موضوع را در کشورهای مختلف دنبال می‌کنیم.

وی درباره ساخت فیلم و سریال برای تشویق به فرزندآوری، بیان کرد: قانون جوانی جمعیت ما را به اقدام در این زمینه مکلف کرده است. سال گذشته بخش عظیمی از بودجه‌ها در این زمینه محقق نشد اما امسال خودمان بخشی از بودجه‌ها چند کار انجام می‌دهیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: فیلمنامه‌های مختلفی به دست ما رسیده و دو مورد از آنها به مرحله پیش تولید رسیده است.

بازیگر نقش بهار در سریال زمانه کیست؟

وی با اشاره به اینکه دو کار را در حوزه ادبیات فارسی انجام می‌دهیم، عنوان کرد: در بحث طنز موضوع نشان ملی گل‌آقا را دنبال می‌کنیم. همچنین جشنواره قند پارسی به زودی برگزار خواهد شد.

واکنش وزیر ارشاد به مقابله با کشف حجاب

اسماعیلی درباره اقدام وزارت ارشاد برای مقابله با کشف حجاب، گفت: اعلام کردیم که در این زمینه قانون محور برنامه‌های ما خواهد بود و کسی که خارج از قانون برخورد کند، بنا بر مقررات با او برخورد می‌شود. از لحاظ قانونی نمی‌توانیم به کسانی که کشف حجاب کرده‌اند، اجازه حضور در برنامه‌های هنری را دهیم.

برخورد با بازیگرانی که کشف حجاب کردند

طرح عفاف و حجاب پلیس در راستای برخورد با کشف حجاب از ۲۶ فروردین آغاز شده و ادامه دارد.

مارال در سریال رهایم کن کیست؟| بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر نقش مارال

برپایه این گزارش، پلیس با کشف حجاب در خودرو، اماکن و معابر برخورد می‌کند.

در این راستا خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که برای باران کوثری به دلیل کشف حجاب پرونده تشکیل شده و به دستگاه قضایی معرفی شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. علی گفت:

    ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است
    ارزنده ترین زینت زن ، حفظ حجاب است
    یقینا زنانی که به ارزنده ترین سفارش بانوی بزرگ اسلام ، وقعی ننمودند ، نه تنها در حیات اخری که در همین دنیای چند روزه هم ، خود را به گرداب نیستی و فنا در افکنده اند وشاید من و شما آخرین نفراتی باشیم که استیصال و بن بست آنها را خبر وار شویم

مشاهده بیشتر