0

چهره نچرال هدیه تهرانی در گذر زمان

هدیه تهرانی با لباس خلبانی در فیلم مسخره باز
بازدید 526

هدیه تهرانی جزء بازیگرانی است که همیشه ساده و بدون هیچ گریم و آرایش خاصی دیده می شود. در ادامه عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی را میبینید.

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال طوسی

[tie_index]تهرانی بدون آرایش[/tie_index]

هدیه تهرانی بدون آرایش

هدیه تهرانی ۴ تیر ماه ۱۳۵۱ در تهران متولد شد.

هدیه تهرانی در یک خانواده‌ی اهل گرگان به دنیا آمده است. وی دارای مدرک دیپلم است و تحصیلات آکادمیک ندارد، پدر هدیه تهرانی رضا جوادیه تهرانی و مادرش از خانواده‌ای اصیل گرگانی است، این زوج بعد از ازدواج در تهران ساکن شدند و دخترشان هدیه در سال ۵۱ در تهران متولد شد.

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال آبی

[tie_index]جدید از تهرانی[/tie_index]

ناگفته های ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

جدیدترین عکس هدیه تهرانی بدون آرایش

هیلدا تهرانی خواهر هدیه تهرانی، دستی در نویسندگی و شاعری دارد و نویسندگی فیلم‌نامه شب با بازی هدیه تهرانی یکی از آثار وی است. به بهانه عکس هدیه تهرانی بدون آرایش درباره فعالیت های حرفه ای این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال قرمز و دوستش با کلاه

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با کلاه مشکی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی در سریال همگناه عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]  بیشتر بخوانید: عکس های بدون آرایش بازیگران زن مشهور سینمای ایران [/box]

[tie_index]تهرانی بدون گریم[/tie_index]

عکس هدیه تهرانی بدون گریم

هدیه تهرانی چه طور بازیگر شد؟

هدیه تهرانی می‌گوید: در فروشگاه در حال قدم زدن بودم و می‌خواستم برای کارهای دکوراسیونم حصیر بخرم که سنگینی نگاه دو نفر را لابه‌لای قفسه‌ها روی خودم حس کردم؛ آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا که آن‌ها هم برای خرید به فروشگاه آمده بودند.

چه کسی بازیگر نقش زربی در مختارنامه بود؟

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال طوسی

چهره بدون آرایش هدیه تهرانی

من در اول به پیشنهاد حاجیان برای بازی پاسخ «نه» دادم ولی حاجیان و شریفی نیا شماره تماس مادرم را گرفتند و تماسشان با ما قطع نشد رفتن به دفتر سینمایی هدایت فیلم و عکس «رضا رخشان» برای تست گریم کافی بود تا وارد حرفه بازیگری شوم. من هم مثل خیلی‌های دیگر با مسعود کیمیایی آغاز کردم.«سلطان» اولین فیلمم با قرارداد ۶۰۰ هزار تومانی بود.

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال سفید

برای دیدن عکس و اخبار بیشتر این بازیگر به اینستاگرام هدیه تهرانی مراجعه کنید.

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی

نشان درجه یک هنر برای هدیه تهرانی

در سال ۱۳۹۴ علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وقت، به هدیه تهرانی و شماری دیگر از هنرمندان نشان درجه یک هنر اهدا کرد.

بیوگرافی کامل پارسا قراخانلو

هدیه تهرانی را سال‌های اخیر چندان در سینما ندیده‌ایم. درواقع آن «چندان» را هم از روی رودربایستی و تعارف گفتیم و از نظر مخاطبان خاص‌تر سینما عرض کردیم که او را در یکی دو فیلم هنری‌تر و متفاوت‌تر و با نقشی کوتاه دیده‌اند، وگرنه از نظر مردم باید بگوییم او را «اصلا» این اواخر در فیلم‌ها ندیده‌ایم.

آخرین فیلمی که از او اکران عمومی شد و مردم آن را در سینما دیدند، «پل چوبی» ساخته مهدی کرم‌پور بود که تهرانی با بهرام رادان و مهناز افشار همبازی بود. با این حال بتازگی فیلم «مسخره باز» و «عادت نمی‌کنیم» ساخته ابراهیم ابراهیمیان با بازی او اکران شده که در آن با بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، حمیدرضا آذرنگ و ساره بیات همبازی است.

نگین معتضدی برای بار دوم ازدواج کرد

عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال نارنجی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال نارنجی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با دوستانش در پیک نیک عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال زرد و مانتو سفید عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال مشکی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی در حال گویندگی عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال قرمز عکس های بدون آرایش هدیه تهرانی با شال نارنجی

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر