اخبار دیگران

راهنمای انتخاب بهترین رشته های فنی حرفه ای برای آقایان

رشته های فنی حرفه ای از تنوع بالایی برخوردار هستند. این رشته ها امروزه با توجه به تغییر وضعیت اشتغال جامعه از مدرک محور به مهارت محور امروزه از بازار کار خوبی برخوردار هستند. بنابراین در صورت انتخاب یک رشته مناسب و سازگار با علائق خود و شرکت در دوره های مربوط به آن در یک آموزشگاه فنی حرفه ای خوب می توانید از درآمد و آینده شغلی خوبی برخوردار شوید. رشته های فنی جز آن دسته از رشته هایی است که مهارت حرف اول را برای موفقیت در انها می زند و میزان درآمد شما در این مشاغل به میزان استعداد و مهارت شما بستگی دارد. بنابراین اگر قصد ورود به بازار کار این مشاغل را دارید و می خواهید درآمد خوبی از این مشاغل کسب کنید با توجه به علاقه و استعداد خود مهارتی را در میان بهترین رشته های فنی حرفه ای یاد بگیرید.

از بهترین رشته های فنی حرفه ای برای آقایان می توان به آموزش تعمیرات موبایل، برق کشی ساختمان، تعمیرات برد ، تعمیرات لوازم خانگی، مکانیکی خودرو، برق صنعتی، نصب و تعمیرات کولر و پکیج اشاره کرد که در ادامه توضیحات مختصری در مورد هر یک از آنها خواهیم پرداخت. اگر قصد ورود به بازار کار این مشاغل را دارید تا انتها این مطلب با ما همراه باشید.

معرفی پردرآمدترین رشته های فنی حرفه ای

 

v2 —

1.آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

امروزه که تکنولوژی پیشرفت چشمگیری داشته است و لوازم برقی و الکترونیکی پیشرفت بسیاری دارند، بردهای الکترونیکی به یکی از مهم ترین قطعات در این لوازم تبدیل شده اند که بروز مشکل در آنها اختلالاتی را در عملکرد صحیح این لوازم ایجاد کرده و باید هر چه سریع تر نسبت به رفع مشکل اقدام نمود. تعمیر بردهای الکترونیکی امری تخصصی است چرا که برد صفحه ای است که قطعات گوناگونی روی آن سوار شده و این قطعات با اتصالات ظریفی به هم متصل شده اند، این موضوع عیب یابی و تعمیر این صفحه بسیار حساس و تخصصی کرده است و کوچکترین اشتباه در تعمیر آن ممکن است خسارات بیشتری را به برد وارد نماید. بنابراین اگر بتوانید مهارت های مورد نیاز این رشته را از طریق شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی فنی حرفه ای در آموزشگاهی معتبر یاد بگیرید می توانید به درآمد خوبی در این رشته دست یابید.

2.آموزش تعمیرات ECU

از دیگر رشته های فنی حرفه ای که می توان بازار کار و آینده شغلی عالی را برای آنها متصور شد رشته های مربوط به تعمیرات خودرو می باشد. این رشته ها نیز از تنوع بالایی برخوردار می باشند تعمیرات ایسیو خودرو یکی از بهترین رشته های مربوط به خودرو است که امروزه با توجه به رشد و افزایش تعداد خودرو، همچنین نقش مهم ایسیو در خودروهای امروزی می توان آینده شغلی عالی را برای آن متصور شد.

ایسیو خودرو که از آن به عنوان کامپیوتر و مغز خودرو نیز یاد می کنند قطعه ای است که عملکرد بسیاری از سیستم ها و سنسورهای خودرو را کنترل می کند. از این رو خراب شدن آن می تواند مشکلاتی بسیاری را در خودرو ایجاد کند و برای جلوگیری از بروز این مشکلات باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.

با شرکت در یک دوره تعمیرات ecu در یک آموزشگاه حرفه ای و تخصصی می توانید در مدت زمانی کوتاه به آنچه که برای ورود به این رشته مورد نیاز است تسلط پیدا کرده و وارد بازار کار این رشته شوید.

v3 —

3.آموزش تابلو برق صنعتی

تابلو برق صنعتی از جمله مواردی است که در بسیاری از ساختمان ها از جمله کارخانجات، کارگاه ها، بیمارستانها، مجتمع های تجاری، مسکونی، اداری، پادگانها و دیگر ساختمان ها استفاده می شود. بروز مشکل در تابلوهای برق اختلالاتی را به همراه آورده که این مشکلات به خصوص در بخش صنعتی ممکن است خسارت های مالی بسیاری را به همراه آورد. این موضوع رشته برقکار صنعتی را به یکی از رشته های عالی در بازار کار تبدیل کرده است.

از آنجا که کار با تابلوهای برق امری تخصصی است از این رو این رشته اشباع نشده و با یادگیری مهارت های مورد نیاز آن می توانید در بازار کار از درآمد خوبی برخوردار باشید.

امروزه آموزشگاه های فنی حرفه ای بسیاری این رشته را برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. بنابراین اگر کار با برق از علایق شماست توصیه می کنیم پس از شناسایی بهترین آموزشگاه در دوره تابلو برق صنعتی آن ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار این رشته درامدزا آماده کنید.

4.آموزش نصب دوربین مدار بسته

از دیگر رشته های عالی برای ورود به بازار کار که می توان در مدت زمانی کوتاه از آن به درآمد بالایی دست یافت رشته آموزش نصب دوربین مدار بسته است. علت این موضوع نیز بازار خوب نصب دوربین های مدار بسته به دلیل بالا رفتن آمار سرقت در سال های اخیر و نقش بالا این دوربین ها در افزایش امنیت است. با شرکت در کلاس آموزش نصب دوربین مدار بسته در مدت زمانی کوتاه با هر آنچه برای ورود به بازار کار این رشته و نصب انواع دوربین مورد نیاز است آشنا خواهید شد و می تواند در بازار کار این رشته به درآمدزایی بپردازید.

معرفی آموزشگاه فنی برق

اگر قصد شرکت در دوره های فنی حرفه ای را دارید، اولین و مهم ترین قدم شناسایی و انتخاب یک آموزشگاه خوب است. آموزشگاه و استاد دوره از مهم ترین موضوعاتی است که بر یادگیری شما و میزان تسلط بر کار بسیار تاثیر گذار است. برای همین ما به شما عزیزان آموزشگاه فنی برق را برای یادگیری مهارت ها در رشته های فنی پیشنهاد می کنیم.

از خصوصیات آموزشگاه فنی برق می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آموزش زیر نظر سازمان فنی حرفه ای
  • ارائه مدرک معتبر دو زبانه در پایان دوره
  • برگزاری دوره توسط اساتید مجرب
  • برگزاری دوره در کارگاه های مجهز
  • امکان تمرین عملی و رفع اشکال طی دوره
  • بازآموزیی رایگان
  • پشتیبانی نامحدود پس از پایان دوره
  • برگزاری دوره در روزهای تعطیل
  • تدارک خوابگاه

این آموزشگاه کلاس های آموزشی متعددی را دپارتمان های نصب، تعمیرات، برق صنعتی، مکانیک و جوشکاری برگزار می نماید. آموزش مکانیک خودرو، آموزش برق خودرو، آموزش جوشکاری، آموزش تعمیرات لوازم خانگی برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجتمع فنی برق و همچنین ثبت نام در آنها می توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا