0

برای یادگیری تعمیرات لوازم خانگی در کدام دوره ثبت نام کنیم؟

s1 —
بازدید 122

تعمیرات لوازم خانگی یکی از رشته ها و مشاغل بسیار عالی و درآمدزا در میان دیگر رشته ها و مشاغل فنی است. امروزه با توجه به تغییر در سبک زندگی و افزایش تعداد زنان شاغل استفاده از لوازم خانگی بیشتر شده است. تصور اینکه یک روز یخچال خراب باشد یا ماشین ظرفشویی کار نکند بسیار عذاب آور است.

نقش مهم لوازم خانگی در زندگی امروز، همچنین هزینه های بالای تعویض آنها باعث شده تا تقاضا برای تعمیرات این لوازم روز به روز بیشتر شود. همین موضوع شغل تعمیرات لوازم خانگی را به یکی از مشاغل بسیار عالی و آینده دار در بازار کار تبدیل کرده است.

اما سوال اینجاست که برای یادگیری مهارت های تعمیرات لوازم خانگی چه باید کرد، کدام دوره برای یادگیری این مهارت ها مناسب تر است؟ ما در این مقاله شما را با ویژگی های یک دوره کامل و عالی تعمیرات لوازم خانگی آشنا می کنیم و یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات لوازم خانگی در کشور را به شما معرفی می نماییم.

معرفی رشته و شغل تعمیرات لوازم خانگی

پیش از معرفی دوره بیایید با این رشته و شغل بیشتر آشنا شویم. شغل تعمیرات لوازم خانگی یکی از مشاغل مهارت محور فنی است و دانش و مهارت حرف اول را برای موفقیت در آن می زند. لوازم خانگی امروزی از تنوع بالایی برخوردار هستند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، غذاساز، ماکروفر، جاروبرقی، سرخ کن، آبمیوه گیری برخی از مهم ترین این لوازم هستند و شما به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی بایستی بتوانید انواع این لوازم را عیب یابی و تعمیر نمایید.

پیشرفت تکنولوژی در تولید لوازم خانگی امروز باعث شده تا کار عیب یابی و تعمیر این لوازم امری تخصصی باشد و تنها تعمیرکاران حرفه ای بتوانند مشکلات این دستگاه ها را عیب یابی و تعمیر نمایند.

همین موضوع اهمیت دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای را دو چندان کرده است. اما بهترین دوره لوازم خانگی کدام است؟ و برای یادگیری تعمیرات لوازم خانگی بهتر است در کدام دوره ثبت نام کنیم؟ در ادامه این مطلب شما را با ویژگی های یک آموزشگاه خوب برای یادگیری مهارت های این رشته آشنا خواهیم کرد.

s2 —

ویژگی های بهترین دوره تعمیرات لوازم خانگی

یک آموزشگاه خوب برای یادگیری مهارت های تعمیرات موبایل ویژگی هایی دارد. توصیه می کنیم پیش از ثبت نام به این ویژگی ها توجه داشته باشید و بدانید کوتاهی در انتخاب آموزشگاه باعث می شود تا مهارت ها به خوبی یاد گرفته نشود و همین موضوع باعث عدم موفقیت شما در بازار کار می شود. بنابراین توصیه می کنیم هنگام ثبت نام حتما به ویژگی هایی که در ادامه به آن می پردازیم توجه داشته باشید.

1-آموزش عملی تعمیرات لوازم خانگی

عملی بودن آموزش ها یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که هنگام ثبت نام در این دوره باید به آن توجه داشته باشید. متاسفانه برخی از آموزشگاه ها تنها به صورت تئوری به آموزش مباحث تعمیرات لوازم خانگی می پردازند و این موضوع باعث می شود تا کارآموز مباخث را به خوبی یاد نگرفته و نتواند در بازار کار موفق شود. بنابراین حتما به این موضوع توجه داشته باشید که آموزش به صورت عملی باشد و به شما فرصت تمرین و کار عملی داده شود.

2-آموزش کامل تعمیرات لوازم خانگی

شما به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی بایستی مهارت لازم در تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی را داشته باشید. بنابراین توصیه می کنیم در دوره ای ثبت نام کنید که تعمیر یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و ماکروفر به شما آموزش داده شود.

3-آموزش توسط اساتید باتجربه

از دیگر موضوعات مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد آموزش مفاهیم توسط اساتید باتجربه و متخصص است. توجه داشته باشید که اگر استاد دوره از مهارت کافی برخوردار نباشد یا به خوبی نتواند مفاهیم را به شما آموزش دهد یادگیری به درستی صورت نگرفته و احتمال موفقیت شما کمتر خواهد بود.

4-پشتیبانی پس از دوره

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در موفقیت شما در بازار کار بسیار حائز اهمیت است پشتیبانی مناسب پس از پایان یافتن دوره آموزشی است. دقت داشته باشید که هر چقدر که دوره شما کامل باشد باز هم ممکن است هنگام کار با سوالاتی روبه رو شوید بنابراین بسیار مهم است که پس از دوره بتوانید با استاد خود در تعامل باشید و بتوانید سوالات خود را از او بپرسید.

5- آموزش تضمینی

در بسیاری از آموزشگاه ها امکان تجدید دوره در صورت عدم یادگیری مباحث برای شما فراهم شده است. این موضوع یکی از دیگر ویژگی های مهمی است که توصیه می کنیم به آن توجه داشته باشید.

s3 —

معرفی آموزشگاه فنون برق

آموزشگاه فنون برق یکی از آموزشگاه های برتر در زمینه ارائه دوره های فنی حرفه ای است. در این آموزشگاه همواره تلاش می شود تا با به‌روز ترین متدها و ارائه مدارک معتبر، هنرجویان برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده شوند. آنچه باعث می شود فنون برق نسبت به سایر آموزشگاه ها برتر باشد، موارد زیر است:

  • برگزاری دوره در کارگاه های مجهز
  • ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه ای
  • همکاری با اساتید باتجربه و ماهر
  • آموزش کاملا عملی و کارگاهی
  • امکان تجدید دوره به صورت رایگان
  • مشاوره و بازاریابی برای ورود به بازارکار
  • پشتیبانی و امکان برقراری ارتباط با اساتید، حتی پس از پایان دوره برای رفع اشکال
  • آموزش بر اساس کامل ترین و جدیدترین سرفصل های آموزشی
  • دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور
  • برگزاری دوره در ساعات منعطف

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق کلاس های آموزشی متعددی را برگزار می‌نماید. برخی از دوره های پرطرفدار در این آموزشگاه عبارتند از:

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از دوره های بسیار عالی برق و الکترونیک در آموزشگاه فنون برق است که با توجه به اهمیت بردهای الکترونیک در لوازم امروزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد متخصص در این رشته از درآمد و بازار کار خوبی برخوردار می باشند.

در آموزشگاه فنون برق این دوره به صورت عملی برگزار می شود و کارآموزان حین دوره کلیه مباحث را تمرین کرده و رفع اشکال می نمایند. آموزش تعمیر بردهای صنعتی و اینورتردار، برد لوازم خانگی، برد پکیج و کولر، برد لوازم ورزشی از سرفصل های آموزشی در این دوره است.

s4 —

آموزش تعمیرات ایسیو

آموزش تعمیرات ecu خودرو یکی از دیگر دوره های بسیار عالی و درآمدزا در این آموزشگاه است. ایسیو یکی از مهم ترین قطعات در خودرو بوده که از آن به عنوان کامپیوتر یاد کرده و نقش مهمی در عملکرد سنسورها و دیگر قطعات خودرو دارد. اهمیت این قطعه و نقش مهم آن در خودرو شغل تعمیرکار ایسیو را به یکی از رشته های بسیار عالی و تخصصی در بازار کار تبدیل کرده است.

در دوره های آموزشی تعمیرات ایسیو آموزشگاه فنون برق کلیه مباحث مربوط به تعمیرات ایسیو به صورت عملی و در کارگاه های مجهز به شما عزیزان آموزش داده می شود. با شرکت در این دوره ها با صفر تا صد تعمیرات ایسیو آشنا شده و می توانید در بازار کار به درآمدزایی بپردازید.

آموزش plc

یکی از دیگر دوره های بسیار عالی با آینده درخشان که افراد فعال در آن از درآمد خوبی برخوردار می باشند دوره آموزش plc می باشد. در این دوره صفر تا صد کار با تابلوهای پی ال سی، نحوه مدیریت و برنامه ریزی آنها همچنین برنامه نویسی پی ال سی آموزش داده می شود. با شرکت در این دوره با پی ال سی از پایه ایی ترین مباحث تا پیشرفته ترین موضوعات آشنا شوید و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنید.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق، کلاس های آموزشی متعدد دیگری را برگزار می نماید. آموزش هوشمند سازی ساختمان، آموزش نصب و تعمیرات پکیج و کولر گازی، آموزش مکانیک خودرو، آموزش برق خودرو برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های این آموزشگاه، می‌توانید به درگاه اینترنتی https://fonoonbargh.com مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ تماس بگیرید و در جریان ریز و جزئیات دوره‌های آموزشی این آموزشگاه قرار گیرند. همچنین، شماره تلفن ۰۹۰۲۷۰۵۱۸۲۵ در شبکه‌های مجازی آماده پاسخگویی به کلیه سوالات و نقطه نظرات متقاضیان و علاقمندان به دوره‌های فنی حرفه ای می‌باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *