0

چرا یک وکیل نیاز به سایت دارد

f1 —
بازدید 126

طراحی سایت در فضای اینترنتی این امکان را ایجاد کرده است که کسب و کارهای مختلف موقعیت شغلی خود را در عرصه گسترده‌تری ایجاد کرده و بهبود بخشند. این باور که تنها فروشگاه‌ها و شرکت‌ها می‌توانند در فضای اینترنت فعالیت کنند کاملاً اشتباه است. حتی افرادی که به صورت انفرادی به کاری مشغولند می‌توانند برند خود را در اینترنت بسازنند. طراحی سایت وکالت یکی از انواع سایت‌هایی که تنها به یک شخص اختصاص دارد. به دلیل شرایط کنونی حاکم بر جامعه و توجه و توقع بسیار مردم از فضای اینترنت، داشتن یک سایت وکالت جزو ملزومات این حرفه است. از آن‌جا که مسائل حقوقی دامنه بسیار گسترده‌ای دارد، طراحی سایت وکالت برای هر وکیل پایه یک دادگستری ضروری است.

f1 —

یک وکیل حرفه‌ای باید بتواند مشتریان بسیاری را جذب خود کند. با وجود این که یک سایت وکالت کمک بسیاری به جذب مشتری می‌کند، بسیاری از وکلا نسبت به آن بی‌اعتمادند و یا توجه ویژه‌ای به آن ندارند. همان طور که گفتیم خدمات اینترنتی به قدری گسترده شده که طراحی سایت‌های مختلف را به طرز چشمگیری افزایش داده است. از طرفی چون مؤسسات حقوقی و وکلای دادگستری به فکر جذب بیشتر مشتری هستند، دلایل قانع کننده‌ای برای طراحی سایت وکالت وجود خواهد داشت. وب سایت یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رسانه‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود. برای این که حوزه کاری خود را گسترش دهند باید به کاربران هدف بیشتری معرفی شوند. تصور کنید وقتی دفتر وکالت خود را در یک محله افتتاح می‌کنید تعداد مراجعه کنندگان شما تنها به همان محله محدود خواهد شد.

از طرفی چون ممکن است وکلای دیگری در آن محله دفتر داشته باشند تعداد موکلین محل بین وکلا تقسیم خواهد شد و مراجعه کننده به دفتر شما چندان چشمگیر نخواهد بود. این در حالی است که وقتی به طراحی سایت وکالت می‌پردازید و سایت خود را به روش‌های گوناگون بهینه سازی می‌کنید، کاربران بیشتری شما را می‌بینند و ضمن بازدید از سایت شما برای رفع مشکلات و سؤالات خود با شما آشنا خواهند شد. در این صورت بعد از طی مدتی شما به یک وکیل محبوب مردمی تبدیل خواهید شد. هر آدمی در طول زندگی اجتماعی خود حداقل یک‌بار با مشکلات حقوقی رو به رو خواهد شد، در این صورت مشتریان بالفعل شما به دلیل رضایت از خدماتی که ارائه می‌دهید به مشتریان بالقوه تبدیل خواهند شد و شما را به کاربران بیشتری معرفی خواهند کرد.

اعتباری که کاربران در فضای اینترنت به شما می‌دهند از نظر موتور جست و جوی گوگل پنهان نخواهد ماند. حتماً می‌دانید هر نوع سایتی به بهینه سازی احتیاج دارد و قوانین سئو برای تمامی سایت‌ها مطرح است. در این راستا چون سایت شما از نظر گوگل لیاقت دارد به رتبه‌های برتر می‌رسد و برندسازی شما به خودی خود انجام می‌شود. بنابراین در این روزها هر وکیلی به طراحی سایت وکالت نیاز دارد.

مزایای طراحی سایت وکالت برای وکیل چیست؟

قطعاً شما به عنوان یک وکیل نمی‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته در دفتر خود حاضر باشید تا به سؤالات و مشکلات موکلان رسیدگی کنید. از طرفی شلوغی‌های روزمره وقت زیادی از شما می‌گیرد و مدیریت و رسیدگی به تمام پرونده‌های حقوقی کمی دشوار خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود رضایت موکلین از شما سلب گردد. در صورتی که طراحی سایت وکلا این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید به صورت آنلاین موکل جذب کنید، سفارش بپذیرید و پرونده‌های خود را دنبال کنید. در واقع می‌توانید به راحتی به صورت آنلاین از حقوق موکلین خود دفاع کنید. کاربران نیز می‌توانند در هر ساعتی که سوالی داشتند یا به مشکلی برخوردند، آن را در قالب دیدگاه بیان کنند تا شما در اسرع  وقت به آن‌ها پاسخ دهید.

f2 —

  شما می‌توانید در اوقات فراغت با تولید محتوا آموزشی اطلاعات مفیدی به کاربران بدهید. بسیاری از افرادی که به وکیل نیاز دارند، اطلاعاتی در خصوص وکالت ندارند. مطالب آموزشی که در صفحه خود بارگذاری می‌کنید، کمک شایانی به این افراد می‌کند. در نتیجه اعتبار و رتبه شما افزایش می‌یابد و کاربران بیشتری  جذب سایت شما خواهند شد. در نهایت هدف شما از طراحی سایت وکالت محقق خواهد شد.

نکات مهم هنگام طراحی سایت وکالت چیست؟

  • شما باید یک رزومه کامل ازخود، میزان تحصیلات، سوابق کاری وغیره را در سایت خود قرار دهید تا بازدید کننده‌ها بیشتر با شما آشنا شوند.
  • بهتر است تخصص یا حیطه کاری خود را مشخص کنید، چون معمولاً هر وکیل در یک حوزه خاصی فعالیت می‌کنند. به عنوان مثال برخی وکلا در حوزه مشکلات خانوادگی فعالیت دارند و برخی در حوزه ملک و املاک فعالند.
  • از نکات مهم برای طراحی سایت وکالت قرار دادن مقالات تخصصی حقوقی و آثار وکیل در وب سایت است.
  • طبیعتاً عدم معرفی مسیرهای ارتباطی و قرار دادن آن‌ها در وب سایت، بازدیدکنندگان نمی‌توانند به وکیل خود رجوع کرده و با او ارتباط برقرار کنند.‌ بنابراین باید شماره تلفن، ایمیل، آدرس حضوری دفتر وکالت و اطلاعات دیگر را در وب سایت خود قرار دهید.
  • بخشی از سایت را به سؤالات کاربران اختصاص دهید و به تعامل با آن‌ها اهمیت دهید.
  • با قرار دادن درگاه پرداخت آنلاین هزینه‌های وکالت هم به نفع شما و هم به نفع موکل می‌باشد.
  • امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی به موکل را در سایت فراهم کنید تا از طریق آن بتوانید موکل خود را در جریان میزان پیشرفت پرونده قرار دهید.
  • تعرفه هزینه برای پرونده‌های مختلف یا تعرفه مشاوره را در برنامه‌های طراحی سایت وکالت لحاظ کنید.
  • امکان گرفتن نوبت قبلی از طریق وب سایت برای مشاوره یا ملاقاترا فراهم کنید تا کاربران با رضایت بیشتری به سمت شما جذب شوند.

f3 —

برای طراحی سایت وکالت به کدام شرکت مراجعه کنیم؟

سایت وکالت نیز تنها در صورتی به افزایش مشتری می‌انجامد که به درستی و با رعایت اصول طراحی شده باشد. حتی تصور این موضوع که سایت وکالت شما به قدرتمندی سایتی مانند دیجیکالا باشد بسیار لذت بخش است. طراحی اصولی و قانونمند نقش قابل توجهی در قدرت یک سایت دارد. از آن جا که ممکن است شما به عنوان وکیل هیچ تخصصی در حیطه طراحی سایت نداشته باشید، بهتر است از یک شرکت طراحی حرفه‌ای و با سابقه کمک و مشاوره بگیرید.

در این راستا شرکت رویال کد بهترین و معتبرترین شرکت طراحی سایت وکالت است و با داشتن تیم حرفه‌ای خدمات ارزندهای را با قیمت عالی ارائه می‌دهد. لینک زیر پل ارتباطی شما با سایت رویال کد می‌باشد.

https://royalcode.net/web-design-lawyer/

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *