اخبار بازیگراناخبار داغ

چرا الهام چرخنده چادری شد؟

پس از اینکه الهام چرخنده چادری شد در مصاحبه ای از چادری شدنش گفت:

الهام چرخنده چادری با روسری سفید

الهام چرخنده چادری

 بازیگر سابق سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: سلبریتی‌ها عمق ندارند هر کس در مسیر اهل بیت (ع) و قهرمانان واقعی، چون زینب کبری (س) و فاطمه زهرا (س) قرار گیرد زندگی و آخرت خود را بیمه کرده است.

 الهام چرخنده در اجتماع بزرگ بانوان زینبی با عنوان همایش حجاب و عفاف که عصر چهارشنبه با حضور جمعی از خانواده‌ها در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد، اظهار داشت: امروز بسیار خدا را شاکرم که با لطف اهل بیت توانستم از مسیر گناه و خطا بازگردم و زندگی جدیدی را آغاز کنم.

الهام چرخنده چادری در یک مراسم

وی بیان کرد: در سریال‌های مختلفی بازی کردم، سفر‌های خارجی زیادی رفتم در معبد هندو‌ها حاضر شدم و دنبال چیز‌هایی رفته بودم که هیچ ارزشی نداشت، اما آنچه لذت و ارزش واقعی بود تنها در نزد امیر مؤمنان (ع) و اهل بیت (ع) بود که من دیر متوجه شدم.

الهام چرخنده چادری با روسری مشکی

آیا الهام چرخنده چادری است؟

الهام چرخنده تصریح کرد: در مالزی در معبد بودا بودم که یک نفر گفت شما مسلمانان که حضرت علی (ع) را دارید در معبد هندو‌ها چه می‌کنی و گمشده ات اینجا نیست. این تلنگری بود و کلید تحول زده شد تا اندیشه کنم.

وی بیان کرد: امروز همه خانواده‌ها باید نگران و مراقب باشند و بدانند ماهواره‌ها به شدت در حال تغییر فرهنگ ایرانی و اسلامی و رواج بی بند و باری و سست کردن بنیان خانواده‌ها هستند و از زمانی که متحول شده‌ام اجازه نداده‌ام فرزندانم بیننده ماهواره باشند و آسیب ببیند.

الهام چرخنده چادری

عکس الهام چرخنده چادری

این بازیگر سابق سینما، تئاتر و تلویزیون یادآور شد: متأسفانه خرید سریال‌های ترکیه‌ای که با فرهنگ ما مغایر است و روابط نامشروع و خیانت را تبلیغ می‌کند در شبکه‌ها ادامه دارد و بی توجهی به مخاطرات آن به بنیان خانواده‌ها آسیب جدی می‌رساند.

الهام چرخنده چادری

  بیشتر بخوانید: عکس بازیگران چادری ایران را ببینید.

الهام چرخنده چادری شد

وی با بیان داستان تحول خود اظهار داشت: به خون ثارالله (ع) من از طرف کسی نیامده‌ام و نان خور کسی جز اهل بیت (ع) نیستم و اگر بتوانم به تقویت باور‌های دینی کمک کنم افتخار خواهم کرد و پس از تحول و تغییر پوشش و دیدگاهم بیش از ۷ سال است بایکوت سینما هستم.

الهام چرخنده یادآور شد: شبکه‌های معاند میلیارد‌ها دلار هزینه کرده‌اند تا عروسک من را بسازند و در شبکه نیم مرا مسخره کنند، چون نام ولایت و، ولی خود را به زبان آوردم و به آن افتخار می‌کنم.

وی گفت: همه چیز در کربلاست، شهامت، شجاعت، غیرت، مردانگی، گذشت و صبر و پایمردی همه در کربلاست و حماسه کربلا یک درس زندگی است.

الهام چرخنده چادری با روسری مشکی

چرخنده اضافه کرد: من که کسی نیستم، اما چون حجاب را تبلیغ می‌کنم در فضای مجازی علیه من در حال دسیسه و نابودی اعتقادات هستند لذا همه باید مراقب باشیم و بدانیم دشمنان با اصالت‌های دینی جنگ دارند.

وی به برخی مشکلات ناشی از تحول درونی و تغییر پوشش خود اشاره کرد و گفت: بار‌ها هم خودم و هم فرزندم کتک خوردیم و می‌دانم حفظ این حجاب و حسینی بودن سخت است، ولی من راهم را انتخاب کرده‌ام، چون از یک «پاپتی پرگناه» برگشته‌ام و از حضرت زینب (س) و حسین (ع) کمک گرفته‌ام و فکر می‌کنم در برابر سختی‌های حضرت زینب (س) که ایشان را در خار مغیلان کشیدند من کسی نیستم و این سختی‌ها چیزی نیست و همه می‌توانیم زینب زمان خود باشیم.

این بازیگر سابق سینما، تئاتر و تلویزیون اضافه کرد: امروز شبکه‌های معاند با یک جوجه اردک زشت با به راه انداختن کمپین می‌خواهند پوشش اسلامی و حجاب و عفاف زن مسلمان را خدشه دار کنند و دنبال تخریب باور‌ها هستند، اما با وجود زنان محجبه، ما باید عفاف و حجاب را تبلیغ کنیم و نگذاریم بین ما تفرقه ایجاد کنند.

الهام چرخنده چادری در جمعیت

وی گفت: به دلیل این تحول من را در جشنواره فیلم فجر راه ندادند و این فشار‌ها را تحمل می‌کنم و ناراحت نیستم.

چرخنده اضافه کرد: شاید اول ترک گناه برایم سخت بود، اما اتفاقات زیادی افتاد و معنای یک نفر در برابر همه را فهمیدم، هرچند ۷ سال کار نکردم، اما ممنونم که دوران گذر را با همه فشار‌ها سپری کردم.

الهام چرخنده چادری

الهام چرخنده قبل از چادری شدن

الهام چرخنده با مانتو و روسری قرمز - الهام چرخنده چادری

الهام چرخنده بعد از چادری شدن

الهام چرخنده چادری با روسری سبز الهام چرخنده چادری با شال سبز الهام چرخنده چادری با روسری و دستکش الهام چرخنده چادری با روسری مشکی الهام چرخنده چادری و پسرش

امتیاز شما به این مطلب

امتیاز کاربران بازیگرنیوز به این مطلب

امتیاز کاربران: 1.96 ( 4 رای)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. عکس قبل از چادری شدن شون رو حذف کنید. حالا که با حجاب هستند دیگران اجازه انتشار عکسهای قبل را ندارند

  2. خیلی ممنونم برای انتشار این نوع اخبار
    لطفا هر چه بیشتر در این راه قدم بگذارید
    جوانان ما به این گونه الگوها بسیار نیاز دارند
    تا دنباله رو سلبریتی هایی که بی هدف هستند و خودشون دنباله رو ماهواره ها هستند نروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا