رنگ رژ لب های محبوب بازیگران زن ایرانی کدام است ؟

رژ لب بازیگران

این روزها هیاهوی سلبریتی ها در سرتا سر دنیا به دلیل سبک آرایش و لباس های انتخابی شان بسیار بیشتر از سالهای گذشته است. بسیاری از خوانندگان بازیگرنیوز تمایل دارند تا در مورد رنگ رژ لب بازیگران زن ایرانی بیشتر بدانند.

شاید یکی از دلایل مهم این امر گسترش شدید شبکه های اجتماعی در سرتاسر دنیاست که اهمیت و شدت این موضوع را دو چندان کرده است. توجه ویژه سلبریتی ها  به رژلب همیشه اهمیت ویژه ای داشته است تا بهترین انتخاب موجود در بازار را برای میکاپ خود انتخاب کنند. به همین جهت در این مطلب نگاهی به رنگ رژ بازیگران انداخته ایم.

مدتی بود که بازیگران زن ایرانی به مدل شدن روی آورده بوده و تا سال ۹۵ به مدل لباس شدن قانع شده بودند اما در سال ۹۵ شمسی و البته شاید بهتر است بگوییم با آغاز سال ۲۰۱۶ میلادی انقلابی در مدلینگ بازیگران ایرانی رخ داد و بازیگران زن به مدل آرایشی روی آورده اند و حتی بازیگرانی که کمتر در حواشی دیده میشدند در مدل آرایشی حضور پیدا کردند.

آرایشگران مدل آرایشی را بر صورت بازیگران زن ایرانی پیاده سازی میکنند و با انتشار عکس های تبلیغاتی بازیگران به معرفی خود میپردازند .البته قطعا بازیگران زن بابت مدل شدن آن هم مدل آرایشی که شاید کمی دردسرساز شود ( البته شاید ) و برای مدتی بازی در فیلم ها را از دست بدهند و شاید برای آنها تبلیغاتی بشود و بازی در فیلم های بیشتر به آنها پیشنهاد شود هزینه کمی را دریافت نخواهند کرد و قطعا مدل آرایش شدن بازیگران زن ایرانی درآمد خوبی را برای آنها داشته و خواهد داشت .

رنگ های محبوب رژ لب بازیگران

سولماز حصاری

هانیه غلامی

نیوشا ضیغمی

بهاره رهنما

الهام حمیدی

نیلوفر شهیدی

زهره فکورصبور

یکتا ناصر

بهنوش بختیاری

مرجانه گلچین

نفیسه روشن

لیندا کیانی

شبنم قلی خانی

شهرزاد عبدالمجید

سوگل طهماسبی

الهه حصاری

مریم معصومی

ریحانه پارسا

مارال فرجاد

سحر قریشی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
خروج از نسخه موبایل