0

ویژگی ها و کاربرد مگنت تخته وایت برد شیشه ای که نمیدانستید!

بازدید 123

در سالهای اخیر، میزان استفاده از انواع تخته های وایت برد به جهت انجام فعالیتهای تحصیلی و آموزشی، افزایش بسیار زیادی را پیدا کرده است، از این رو صرفا استفاده از متعلقات این محصول مانند انواع مگنت تخته وایت برد به عنوان وسیله ای کاربردی برای استفاده راحت تر از تخته، امری مرسوم گشته است.

کاربردهای رایج مگنت های وایت بردی

صرفا در صورت استفاده از تخته های وایت برد شیشه ای، انواع گلس برد رنگی و ساده با رویه شیشه سکوریت، امکان چسباندن عکس، برگه، پوستر و یا رول کاغذی مورد نیاز برای انجام فعالیت‌های نوشتاری با چسب نواری، صورت نمی گیرد.

چگونه با طراحی سایت فروشگاهی به درآمد بالایی می رسیم؟

تولید کنندگان تخته وایت برد  برای انجام راحت تر این عمل از تولید متنهای ویژه برای چسباندن روی تخته استفاده می کنند که از متریالهای خاصی نسبت به چسب های نواری به تولید رسیده اند.

مگنت های مخصوص تخته وایت برد، صرفا از آهنرباهایی به عنوان اتصال دهنده استفاده می کنند که کمترین آسیب را به سطح گلس برد  می رسانده و از ایجاد خط و خش جلوگیرمی نمایند.

عموما با انتخاب نوع طرح دار این محصول نظیر مدل فلش دار، می توان امکان ارائه راهنما را برای متنهای نوشتاری و یا پوسترهای خاص به انجام رسانید که تاثیر فوق العاده ای در آموزش راحت تر به خصوص برای مدارس دبستانی اعمال می کند.

تردمیل، معجزه‌ای برای کاهش وزن بهتر

لذا این محصول با قرار گیری روی انواع کاغذهای نازک و قطور رنگی و غیر رنگی جهت اتصال دادن به تخته وایت برد، با مکش آهنربایی، می تواند اتصال پرقدرتی را ارائه نماید، البته این اتصال با توجه به کیفیت آهنربا ارائه شده روی محصول و همچنین سایز متریال آهنربایی ارائه شده نسبت به وزن و سایز پوشش پلاستیکی آهنربایی، بستگی بسیار زیادی دارد.

معرفی انواع مگنت تخته وایت برد

مگنتهایی ارائه شده توسط مراکز تولیدی این محصول، صرفا جدا از تفاوت ظاهری که با یکدیگر دارا هستند، در نوع کاربرد نیز تغییرات قابل توجهی متفاوت می باشند که امکان انتخاب را به توجه به نوع نیاز و فعالیتی در نظر گرفته شده شما ایجاد می کند.

وکیل طلاق چه کاری انجام می دهد

مگنت های ساده و شیشه ای جزو دو مدل پرکاربرد در این زمینه می باشند که در ادامه به بیان نوع متریال و کاربرد آنها اشاره خواهد شد.

مگنت ساده صرفا از یک آهنربای ساده دایره ای شکل با پوشش پلاستیکی برخوردار است که می تواند قدرت اتصال خوبی را برای برگه های مقوایی و قطور به جهت اتصال روی انواع تخته ها امکان پذیر نماید.

مگنتهای شیشه ای نیز عموما با داشتن بدنه های پلاستیکی در حالت شیشه ای، امکان استفاده را برای محیط های لاکچری جهت استفاده از تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی فراهم می آورد. لازم به ذکر است که این محصول در انواع رنگ بندی با توجه به بدنه منحصر به فرد خود، ارائه می شوند.

معرفی بهترین و جدیدترین تلویزیون سونی 2022 سری X85K

مدلهای جدید این محصول دارای اشکال فانتزی می باشند که می تواند به صورت شخصی نسبت به سلیقه فردی و یا به عنوان وسیله آموزشی خاص در مراکز تحصیلی و آموزشی مورد استفاده قرار بگیرند.

چنانچه در صورت نیاز به انواع مگنتهای رنگی و خاص برای نمایش دادن تمایز در جهت استفاده از تخته وایت برد موردنظر، پیشنهاد می شود با انتخاب نوع طرح دار این محصول از سایت ما، طرح های متفاوتی را که می تواند تناسب خوبی با نوع فعالیت شما داشته باشد را به آسانی تهیه و خریداری نمایید.

با توجه به این که با بررسی سایز ویژه محصول مورد نظر  می توانید، انتخاب خود را عاقلانه تر به پیش برانید، چرا که این محصول نسبت به مدل کروی و طرح داری که دارا است، در سایزهای 20 میلیمتری و 30 میلیمتری عرضه می شود که سایز ارائه شده قطر بدنه محصول است که در سایز کوچک، متوسط و بزرگ مورد ارائه قرار می گیرد.

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران

مگنت ها برای چه نوع تخته وایت بردی مناسب هستند؟

صرفا با وجود تنوع بسیار زیاد برای تخته های وایت برد، ارائه مدلهای متنوع در زمینه کیفی و کمی، امری کاملا قابل درک می باشد، لذا تخته های ساده وایت بردی که دارای سطح فلزی و سفید با ابتدایی ترین کیفیت می باشد، می تواند از مگنتهای ساده دایره ای شکل استفاده نماید.

اما مگنتهای ویژه ارائه شده برای تخته های مغناطیسی، می تواند از لحاظ کیفیت، تفاوت بسیار زیادی را با نوع ساده داشته باشند که کماکان از ایجاد خط و خش روی سطح حساس تخته های مذکور، جلوگیری نموده و می تواند به راحتی امکان تغییر مکان را روی صفحه تخته بدون نیاز به جداسازی مگنت، ارائه نماید.

زندگی خصوصی رامبد شکرابی و حدیث فولادوند

صرفا صفحه شیشه ای تخته موردنظر، با توجه به اینکه در برابر ایجاد خط و خش، احتمال بیشتری دارد، لذا تولید مگنتهای مخصوص این مدل از تخته، مهمترین ملاک برای تولید می باشد.

قیمت مگنت تخته وایت برد

با  توجه به انتخاب مدلهای ویژه برای خرید از اینکو گلس برد، بسیاری از متقاضیان، قیمت محصول را نیز به عنوان ملاک مهم برای خرید در نظر میگیرند، لذا برای استعلام قیمت محصول با شماره : 09192094882 در ارتباط باشید.

مدلهای جدید مگنت در نوع شیشه ای و یا اختصاصی برای تخته های مغناطیسی، می تواند از نظر میزان قیمت، جزو گران ترین ها باشد.

مشخصات میلگرد میانه [چرا باید میلگرد میانه خرید؟] - آهن پویا

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر