0

همه چیز درباره عطرهای سلبریتی‌های ایرانی: از نوید محمد زاده تا مهران مدیری

عطر بازیگران
بازدید 164

صنعت تولید عطر به بخش‌های شگفت انگیز بسیاری دسته بندی  شده است. یکی از این بخش‌ها، شامل عطرهایی است که توسط سلبریتی‌هایی معروف دنیا تولید و عرضه می‌شوند.

پیشرفت صنعت عطر سازی در این بخش به قدری زیاد است که هم اکنون تعداد زیادی از سلبریتی‌ها، از ریحانا و کیتی پری در دنیای هالیوود تا نوید محمدزاده و مهران مدیری در کشور خودمان، خط تولید عطر خود را راه اندازی کرده‌اند.

ادوپرفیوم مردانه فور هیم نوید محمدزاده

این عطر رایحه‌ای از مردانگی، قدرت و شجاعت را به مشامتان هدیه می‌دهد. نت ابتدایی این ادوپرفیوم با ترکیبی از رایحه‌های سبز و معطر شروع می‌شود. عطر مرکباتی است؛ ترنج و رایحه سبز ریحان و برگ بنفشه در آن غوغا می کنند.

قلب عطر، ترکیبی هیجان انگیز و ادویه‌ای از جوز هندی و فلفل صورتی است و سرانجام با رسیدن به نت پایه، رایحه تند و سبز وتیور و نعنا هندی مشامتان را پر می‌کند.

عطر فور هیم رایحه خنک و تلخی دارد و انتخاب خوبی برای گذراندن روزهای گرم بهار و تابستان است.

ادوپرفیوم زنانه فور هر نوید محمدزاده

فور هر، رایحه‌ای از زنانگی، قدرت و اراده را در بطن خود جای داده است. این عطر جفت زنانه ادو پرفیوم فور هیم از برند عطر و ادکلن نوید محمد زاده است و روح لطیف زنانه را به تصویر می‌کشد. اکورد ابتدایی عطر ترکیبی میوه‌ای مرکباتی دارد و شامل هم‌آمیزی عطر ترش و خنک نارنج، لیمو و سیب ترش است.
نت ابتدایی عطر، ترکیب رویایی از رایحه گل‌ رز، گل صد تومانی و پرالین را تشکیل می‌دهد. در آخر به عطر شرقی و اغوا کننده چوب سدر و مشک در نت انتهایی می‌رسیم که آرامش وصف ناپذیری را به شما پیشکش می‌کند.

فور هر رایحه‌ای گرم و شیرین را برای گذراندن روزهای سرد پاییز و زمستان خلق می‌کند.

ادوپرفیوم مردانه سواق نوید محمدزاده

سواق، نمادی از مدرنیته و جسارت است. ترکیبی پیچیده که مردی اصیل و با اراده را توصیف می‌کند. نت ابتدایی این عطر ترکیبی از رایحه‌ میوه‌ای آناناس با عطر گلی و اغوا کننده رز است. نت میانی سواق، شامل درهم پیچیدگی رایحه سبز و تند نعنا هندی با عطر شیرین و میوه‌ای انگور است. و جذابیت نت پایه این ادوپرفیوم، ترکیب رایحه چوبی درخت توس همراه با عطر لطیف وانیل می باشد.

عطر نوید محمدزاده

ادوپرفیوم زنانه سواق نوید محمدزاده

سواق زنانه، جفت سواق مردانه از برند عطر نوید محمد زاده است. این عطر روح آزاد و ماجراجوی زنی بی‌پروا و جسور را به نمایش می‌گذارد؛ عطر ترکیبی مینیمال و پر رمز و راز از رایحه‌های گلی است. در نت ابتدایی سواق، عطر بی‌نظیر گل گاردنیا مشامتان را می‌نوازد. در قلب این عطر، رایحه اغواکننده یاس سامباک خودنمایی می‌کند و در آکورد پایه ، رایحه تند و سبز نعنا هندی، این عطر را در ذهن و روحتان جاودانه می‌کند و جذابیت بسیاری به آن می‌بخشد.

ادوپرفیوم مردانه پلان مهران مدیری

با استشمام رایحه‌های خاص و منحصر به فرد این عطر، بار دیگر شادابی و جوانی  به روحتان باز می‌گردد. نت ابتدایی پلان ترکیبی میوه‌ای مرکباتی از سیب، پرتقال تلخ، ماندارین و ترنج است.ا
کورد میانی رایحه‌ای گلی ادویه‌ای دارد و در حالی که ترکیبی از عطر تند نعنا هندی، فلفل سیاه، چوب سدر و یاس را در قلب خود پنهان کرده، شما را شگفت زده می‌کند.
نت پایه هم ترکیبی شرقی از عنبر، وانیل، مشک سفید و رایحه مردانه چرم را در خود جای داده است.

اگر به دنبال ادوپرفیومی منحصر به فرد برای گذراندن روزهای گرم سال هستید، عطر تلخ و خنک پلان از مهران مدیری می‌تواند انتخاب شایسته‌ای باشد.

ادوپرفیوم زنانه پلان مهران مدیری

این عطر به عنوان جفت پلان مردانه توسط برند عطر مهران مدیری معرفی شده است. رایحه اغوا کننده این عطر در همان وهله اول قلبتان را به تپش می‌اندازد. اکورد ابتدایی پلان با ترکیب گلی میوه‌ای شامل هلو، لیمو و گل گاردنیا آغاز می‌شود و در ادامه با ترکیب گشنیز و یاس در قلب این عطر، رایحه‌ای فریبنده شکل می گیرد. این اپرای عاشقانه در نت پایه، با ترکیب نعناع هندی و وانیل تکمیل می‌شود.

این عطر رایحه تلخ و ملایمی دارد و برای استفاده روزانه، در هر فصل و زمانی مناسب است.

ادوپرفیوم مردانه کلوز آپ مهران مدیری

کلوزآپ نمادی از روح قدرتمند مردانه است. نت ابتدایی این عطر ترکیبی از رایحه‌های تند و مردانه چوب گایاک، سدر و صمغ لادن است. این قدرت نمایی در آکورد میانی، با درهم پیچیدگی عطر نعناع هندی، چوب کشمیر و چوب صندل افزایش می‌یابد. و در ترکیب نت پایانی،  رایحه‌های کمیابی همچون کهربا، عود و مشک، شکوه این عطر را به اوج می‌رسانند.

عطر گرم و تلخ کلوزآپ مردانه در روزهای سرد سال، شکوه و قدرت شما را به تصویر می‌کشد.

ادوپرفیوم زنانه کلوزآپ مهران مدیری

کلوزآپ زنانه، عطری فریبنده است که تنها در یک لحظه شما را در جذابیت بی‌انتهای خود غرق می‌کند. این عطر در نت ابتدایی خود، ترکیبی کمیاب از ترنج و چوب سرخ را جای داده است. قلب آن هم  به ترکیبی از عطر انار، پرالین و وانیل مزین شده است.
با رسیدن به نت پایه، ترکیب نادر کهربا، چوب صندل و مشک رایحه‌ای هیجان انگیز را برای این ادوپرفیوم رقم می‌زند.

کلوزآپ با طبع گرم و شیرین خود، همراه شایسته‌ای برای گذراندن روزهای سرد پاییز و زمستان به حساب می‌آید.

عطر مهران مدیری

ادوپرفیوم مردانه ماژور مهران مدیری

این عطر سمفونی پر رمز و رازی از مردانگی را در ترکیب معطر و شگفت انگیز خود جای داده است. نت ابتدایی ماژور ترکیبی مرکباتی از عطر دل انگیز نارنگی، پرتقال تلخ و ترنج است. در ادامه رایحه‌ای تند و مردانه از ترکیب نعناع هندی و چوب سرو وارد داستان ماژور میشود. اما با رسیدن به نت پایانی، ترکیب سبز و شرقی عنبر، خزه و مشک سفید خود نمایی می‌کند و این سمفونی را به اوج می‌رساند.

ادوپرفیوم مردانه ر ماژور مهران مدیری

ر ماژور ترکیب هنرمندانه و مدرنی از مردانگی در عطر مهران مدیری  است. نت ابتدایی ر ماژور ترکیبی از مرکبات ترنج و پرتقال است. سپس رایحه سبز و معطر شمعدانی و اسطوخودوس به اثر اضافه میشود. جذابیت نت انتهایی با ترکیب غنی و مردانه عنبر، کومارین، خزه بلوط و نت‌های چوبی است که این اثر هنرمندانه را به بهترین شکل ممکن تکمیل می‌کند.

ادوپرفیوم زنانه مینور مهران مدیری

مینور سمبلی از جذابیت و شهامت گره خورده با تار و پود روح زنانه است. این عطر در نت ابتدایی خود دارای ترکیبی ملایم از عطر هلو، لیمو و گل گاردنیا است. ولی در قلب مینور ترکیبی جادویی از رایحه یاسمن و گشنیز نهفته است. در انتها و با رسیدن به اکورد نهایی، تضاد رایحه ‌های وانیل و نعناع هندی شما را شگفت زده می‌کند. مینور عطر زنانه متفاوتی است.

ادوپرفیوم زنانه ر مینور مهران مدیری

ر مینور توصیف کننده جوانی، جسارت و بلند پروازی است. عطری که با ترکیبی گلی میوه‌ای از یاس بنفش و لیمو خلق شده است. در میانه راه  ر مینور رایحه‌ای رویاگونه از ترکیب شکوفه هلو، گل صد تومانی و چای سبز نهفته است. در نت پایه این عطر، شاهد درهم آمیزی جسورانه‌ای از عطرهای چوبی و شرقی عنبر، مشک سفید و چوب سرو هستیم. این عطر زنانه در گروه دسته عطرهای معروف مهران مدیری است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *