0

معرفی بهترین منابع درس ریاضی

معرفی بهترین منابع درس ریاضی
بازدید 167

معرفی بهترین منابع درس ریاضی، یافتن بهترین کتاب‌های امتحانی ریاضی ۱۴۰۱ دغدغه اصلی همه دانش‌آموزانی است که قصد دارند در آزمون سال آینده شرکت کنند. در این مقاله قصد داریم با معرفی بهترین کتاب‌های امتحانی ریاضی مانند کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز ، ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز، ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه به صورت خلاصه این نگرانی را کاهش دهیم.

معرفی بهترین منابع درس ریاضی

 

دروس تخصصی با توجه به ضریب بالا تأثیر بسزایی در ارتقای رتبه شما خواهد داشت، این ضریب به مقداری است که با  درصد کمی بالاتر در دوره‌های تخصصی می‌تواند رتبه شما را چندین هزار پله ارتقا دهد. بنابراین باید مطالعه دروس تخصصی را جدی بگیرید و بیشتر وقت خود را صرف مطالعه آنها کنید. در اینجا تعدادی از بهترین منابع کنکور ریاضی برای تقویت دروس تخصصی را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین منابع درس ریاضی

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

ریاضی یک درس مهم در کنکور سراسری رشته تجربی است، اما برخی از داوطلبان به دلیل اینکه فکر می‌کنند ریاضی درس سختی است و تأثیر زیادی در کنکور سراسری رشته تجربی ندارد، آن را ر‌ها می‌کنند، درصورتی که پاسخگویی به تست‌های ریاضی در آزمون سراسری تأثیر بسزایی در تراز و رتبه شما دارد، زیرا درصد بالایی از دانش‌آموزان به ریاضی توجه نمی‌کنند و شما با توجه به ریاضی می‌توانید از تمامی این افراد پیشی بگیرید. برای این کار شما می‌توانید از ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز بهره ببرید، این کتاب به عنوان یک درسنامه کاربردی به شما کمک می‌کند که به درس ریاضی مانند یک غول ترسناک نگاه نکنید.

با استفاده از این کتاب کاربردی قادر به یادگیری مباحث ریاضی و حل انواع مسائل و تست‌ها به همراه کتاب‌های درسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم خواهید بود، تنها کافی است ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

را با دقت مطالعه کنید. از بخش‌های مختلف کتاب ریاضی خیلی سبز می‌توانیم به درسنامه، تست، پاسخنامه تست، پاسخنامه تشریحی (جلد دوم) و… اشاره داشته باشیم.

ساختار ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

در معرفی بهترین منابع درس ریاضی ، جلد اول این کتاب دارای ۶۶۴ صفحه و جلد دوم دارای ۴۱۳ صفحه می‌باشد و از درسنامه‌های کاربردی و استاندارد با زبانی قابل فهم و راحت و بدون افزودن کلمه اضافی طراحی شده است. انتقال مطلب در این کتاب به خواننده بسیار بالا می‌باشد و برای تاثیرگذاری بیشتر درسنامه‌ها فصل به فصل ارائه می‌شوند و هر فصل دارای بخش‌هایی است که مباحث قالب عنوان‌های کتاب درسی جدا می‌کند.

این موضوع علاوه بر کاهش حجم مباحث، تاثیر شگرفی در یادگیری سریع و گام به گام دانش‌آموزان دارد. در واقع وقتی دانش‌آموزان گام به گام دروس ریاضی را مطالعه می‌کنند، استرس آن‌ها کاهش می‌یابد و در آزمون‌های سراسری و مدارس می‌توانند نتایج بهتری کسب کنند. کتاب‌های درسی مباحث را به صورت نکات کاربردی، مثال ،(تمرین) و تست ارائه می‌کنند، یکی از ویژگی‌های مثبت این کتاب‌ها استفاده از تجربیاتی است که خود مؤلفان طی سال‌ها مطالعه سبک و روند ورودی کسب کرده‌اند. امتحان نمونه‌ها یا تمرین‌های این کتاب معمولاً بعد از کتاب‌های درسی آورده شده است.، همچنین پس از بیان مثال‌ها شما می‌توانید از تست‌های مربوط به کتاب درسی استفاده کنید که معمولاً از آسان به سخت طبقه‌بندی می‌شوند.

هدف طراحی ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

 

هدف ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز تسلط بر تست و مواجهه با انواع سوالاتی است که ممکن است در کنکور سراسری مشاهده کنید. اما در کنار انواع تست‌ها، کتاب‌ درسنامه‌های نسبتاً کوتاه همراه با نکات بسیار کاربردی و امتحانی ارائه کرده است.

معرفی بهترین منابع درس ریاضی

شما برای فراگیری مطالب ریاضی می‌توانید از بررسی پاسخنامه تشریحی و نگارش فرمول‌ها در قالب‌های مختلف استفاده کنید. در این درسنامه در مواردی شما مشاهده کننده نکات کتب درسی اصلی و پایه خود نیز خواهید بود.

همچنین از مزایای دیگر کتاب می‌توانیم به پاسخنامه تشریحی این کتاب برای ارائه راه حل سریع و روش امتحانی برای برخی سؤالات، مانند رد گزینه، شماره‌گذاری و… اشاره کرد. قابل ذکر است که بررسی تست‌ها و آزمون‌های کتاب جامع ریاضی رشته تجربی بسیار سبز به دلیل داشتن تعداد زیاد انواع تست، شما را از داشتن هر نوع کتاب تستی بی‌نیاز می‌کند.

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز شامل ۵ فصل و هر فصل شامل چندین کتاب درسی می‌باشد، در انتهای هر کتاب تست‌های مربوط به آن درس آمده است. در قسمت تست‌ها برخی از تست‌ها رنگی هستند. اگر زمان کافی برای انجام تمام تست‌ها ندارید، این تست‌های رنگی را در اولویت قرار دهید. همچنین تست‌های سری Z که در انتهای هر بخش قرار می‌گیرند، تست‌های جدی‌تر و قدرتمندتری هستند که می‌توانید از آن‌ها برای آزمایش جدی‌تر خود استفاده کنید. در پایان هر فصل یک تست جامع برای شما کتاب قرارداده‌است تا خود را در آن فصل محک بزنید، برای بررسی پاسخنامه نیز می‌توانید از پاسخ تست‌های هر فصل در انتهای آن فصل کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز

استفاده کنید.

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه از مجموعه کتاب‌های تست آموزش و پرورش و کنکور شامل مباحث ریاضی رشته‌های دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی نوشته محمدرضا توسط میرجلیلی، مهدی‌امیریان و منصور سعیدی در انتشارات مهرماه تهیه و منتشر شده است. کتاب پیش رو به عنوان پرفروش‌ترین کتاب انتشارات مهرماه در چند سال اخیر حاوی یک درسنامه جامع به صورت یکپارچه و شامل‌ایستگاه‌های موضوعی مطابق با ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه است. این کتاب برای هر مبحث یا هر فصل از درس ریاضی بلافاصله ‌ایستگاه‌های کتاب درسی و نکات جداول عملی برای نکات و امتحانات مهم ارائه داده است. به طور کلی این کتاب درسی شامل درسنامه، تست‌های مختلف و تست استاندارد است که هم ترکیبی و هم کنکوری می‌باشند.

معرفی بهترین منابع درس ریاضی

درسنامه‌های ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

برای اکثر داوطلبان کنکور رشته تجربی مهمترین درس اختصاصی ریاضی تجربی است،درسنامه ریاضی با ساختار پیچیده و نکات بسیار در کتاب جامع ریاضی تجربی کنکور مهر و ماه بیان شده است،شما چه در تدریس و چه در عمل و تست، می‌توانید از ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه مناسب برای آموزش مفهومی و یادگیری پایه استفاده کنید.دقت داشته باشید اگر شما قصد شرکت در کنکور تجربی را دارید، اما نسبت به درس ریاضی مسلط نیستید، مطمن باشید که ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه بهترین راه حل شما برای موفقیت می‌باشد.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *