0

ساعت پخش و تکرار سریال چشم بندی| بیوگرافی بازیگران سریال چشم بندی

سریال چشم بندی
بازدید 323

سریال چشم بندی سریال طنز جدید شبکه سه سیما است که دوباره حمید لولایی و مرجانه گلچین با هم همبازی شده اند. در ادامه به بیوگرافی بازیگران سریال چشم بندی و ساعت پخش و تکرار این سریال می پردازیم.

اخبار بازیگران –  سریال چشم بندی جدیدترین سریال طنز شبکه سوم سیما است که در آن مرجانه گلچین و حمید لولایی بار دیگر همبازی بوده اند. اولین قسمت این سریال از 9 دی ماه بر روی آنتن شبکه سوم سیما رفته است، در ادامه این بخش به معرفی بازیگران و زمان پخش سریال چشم بندی می پردازیم.

داستان سریال چشم بندی

سریال چشم بندی به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی سلیم ثنائی در ژانر کمدی، خانوادگی و اجتماعی است که داستان آتش گرفتن کارخانه ای را به تصویر می کشد.

ساقی زینتی تغییر کرد| بیوگرافی ساقی زینتی

صاحب کارخانه فردی به نام کاشانچی مالک اصلی کارخانه است که آن را به دو دامادش داده، قصه این سریال از زمان فوت جمشید، باجناق کاظم شروع می شود و به مرور به سمت جدال میان او و عمه ناهید می رود.

داستان سریال چشم بندی

تعداد قسمت های سریال چشم بندی

به گفته تهیه کننده سریال چشم بندی، این سریال فعلا در 40 قسمت 35 دقیقه ای آماده پخش شده اما احتمال دارد که به 60 قسمت نیز برسد.

ساعت پخش سریال چشم بندی

پخش سریال طنز چشم بندی از 9 دی آغاز شده است و هر شب ساعت 19:45 روی آنتن شبکه 3 سیما می رود.

ساعت پخش سریال چشم بندی

تکرار سریال چشم بندی

تکرار سریال چشم بندی ساعت 2:25 و 10:25 و ساعت 15 روز بعد از شبکه 3 پخش می شود.

بیوگرافی اردشیر کاظمی

تکرار سریال چشم بندی

بیوگرافی بازیگران سریال چشم بندی

در ادامه به معرفی بازیگران سریال چشم بندی می پردازیم:

حمید دولایی در نقش جهان برهانی

حمید لولایی متولد 1334 در محله عشرت آباد تهران و اصالتا شمالی است اما بزرگ شده محله عشرت آباد است متاهل و دو دختر به نام های مریم و سارا دارد. او در سریال چشم بندی نقش (جهان برهانی) را ایفا می کند.

حمید لولایی در سریال چشم بندی

 مرجانه گلچین در نقش ناهید اولنگی

مرجانه گلچین متولد 2 اسفند 1347 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل هنرستان موسیقی و لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است، خانواده هنرمندی دارد، منیزه خواهرش و نادیا گلچین دختر عمویش هر دوبازیگر بودند اصالتا ترکی – رشتی است. او در سریال چشم بندی نقش (ناهید اولنگی) را ایفا می کند.

ماجرای ازدواج مهدی سلوکی و همسرش

مرجانه گلچین در سریال چشم بندی

سروش جمشیدی در نقش محسن برهانی

سروش جمشیدی در بیستم اسفند سال ۱۳۵۸ متولد شده است از دانشگاه آزاد اسلامی انصراف داده و بیشترین شهرتش در زمینه تئاتر است. ریشه یزدی دارد و رشته انصرافی او در دانشگاه، برق بوده است. پدرش از فعالان حرفه در تئاتر بود، مدتی در تهران نمایش کودک نیز کار کرده، او بسیار احساساتی است. او در سریال چشم بندی نقش (محسن برهانی) را ایفا می کند.

نقش سروش جمشیدی در سریال چشم بندی

نعیمه نظام دوست در نقش فرزانه

نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان ماه 1353 در تهران می باشد. نعیمه نظام دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال 1370 کار بازیگری را در گروه های آزاد تئاتر آغاز کرد.

بیوگرافی فردوس کاویانی

نعیمه نظام دوست در یک خانواده 6 نفری بدنیا آمد چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است. او در سریال چشم بندی نقش (فرزانه) را ایفا می کند.

بازیگر نقش فرزانه در چشم بندی

امید روحانی در نقش جمشید اولنگی

امید روحانی فرزند امیر روحانی و متولد ۱۳۴۰ تهران می باشد. وی از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک طبابت عمومی خود و از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدرک تخصصی بی هوشی را گرفت.

فعالیت خود را قبل انقلاب بعنوان منتقد سینما در روزنامه شروع کرد، بعد از شهرت نسبی سال 1370 اولین بار مشاوره پزشکی فیلم بانو داریوش مهرجویی بود.نهایتا سال 1374 در 34 سالگی با فیلم یک داستان واقعی وارد بازیگری شد. او در سریال چشم بندی نقش (جمشید اولنگی) را ایفا می کند.

چرا صدف طاهریان کشف حجاب کرد؟

بازیگر نقش جمشید در سریال چشم بندی

مهسا هاشمی در نقش سارا سالاری

مهسا هاشمی متولد 18 فروردین ماه سال 1377 در تهران است وی دانشجوی رشته مهندسی عمران است. مهسا هاشمی دارای یک برادر به نام مهدی است.

از پنج سالگی فعالیت هنری خود را با شرکت در آگهی های تبلیغاتی آغاز کرد و پس از مدتی کوتاه که استعداد و توانایی هنری خود را نشان داد توسط آقای شاهد احمدلو در فیلم سینمایی بهار قبل و بعد در سال 87 نقش آفرینی کرد. او در سریال چشم بندی نقش (سارا سالاری) را ایفا می کند.

بازیگر نقش سارا در سریال چشم بندی

بازیگر نقش سارا در سریال چشم بندی

شهرام قائدی در نقش بابک زر افشان

ژست های عجیب مریم معصومی| عکسهای جدید مریم معصومی حاشیه ساز شد

شهرام قائدی متولد 31 مرداد 1354 در شهر قیر و کارزین استان فارس، بازیگر است. نام اصلی اش ابراهیم و فرزند آخر خانواده است، تحصیلاتش را تا دیپلم بیشتر ادامه نداده است.

وی از بازیگران مرد سینما و تلویزیون که متاهل است و زندگی جالبی دارد، ورزش حرفه ای رو همیشه دنبال میکند. او در سریال چشم بندی نقش (بابک زرافشان) را ایفا می کند.

بازیگر نقش بابک در سریال چشم بندی

سیاوش مفیدی در نقش کاظم سالاری

سیاوش مفیدی متولد 1 آبان 1348 بازیگر سینما و تلویزیون میباشد که بیشتر او را در ژانر کمدی میبینید، او با بازی در طنز خنده بازار به شهرت رسید. سیاوش مفیدی متولد تهران و اصالتا اهل چالوس مازندران می باشد. او در سریال چشم بندی نقش (کاظم سالاری) را ایفا می کند.

هر آنچه درباره سریال زخم کاری می دانیم؛ از داستان تا بازیگران و تصاویر

بازیگر نقش کاظم سالاری در چشم بندی

فرزانه سهیلی در نقش هانیه برهانی

فرزانه سهیلی متولد 1 فروردین 1365 در اصفهان ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه هنر و معماری می باشد که سیزده سالگی وارد بازیگر تئاتر شد سپس در قامت نویسنده نمایشنامه هم کار کرد.

این بازیگر زن سریال چشم بندی در سریال چشم بندی نقش (هانیه برهانی) را ایفا می کند.

بازیگر نقش هانیه در چشم بندی

داریوش سلیمی در نقش رحمانی

داریوش سلیمی زاده ۲۲ مرداد ۱۳۴۷ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. داریوش سلیمی دارای مدرک دیپلم است. بازیگری را از سال 67 با سریال آینه عبرت شروع کرد و بعد از آن به کلاس های بازیگری رفت.

مبارزه سارا همتی بازیگر وضعیت سفید با سرطان| بیوگرافی سارا همتی

نخستین فیلم سینمایی که وی بازی کرده ازدواج غیابی به کارگردانی کاظم معصومی بود. او در سریال چشم بندی نقش (رحمانی) را ایفا می کند.

بازیگر نقش رحمانی در سریال چشم بندی

 مجید شهریاری در نقش رضا پسندیده

مجید شهریاری ۰۹ شهریور سال ۱۳۳۹ در تهران متولد شده است. او فارغ التحصیل رشته ادبیات فارسی است و فعالیت خود را هم زمان با اکبر عبدی و با نمایش های طنز و خوانندگی قبل از انقلاب ۱۳۵۷ ایران آغاز نمود.

از سال ۱۳۶۸ در تئاترهای آزاد و پس از آن در آثار سینمایی و تلویزیونی مانند: دینامیت، اخراجی ها، رسوایی، پله آخر، معراجی ها، باغ سرهنگ، متهم گریخت، خانه به دوش، سه درچهار، سه دونگ سه دونگ، ترش و شیرین، شش و بش، پنجاه کیلو آلبالو و ساختمان پزشکان و … به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی محمود پاک نیت

وی بیشتر به سبب بازی در آثار طنز و نقش های کمدی به شهرت رسیده است. او در سریال چشم بندی نقش (رضا پسندیده) را ایفا می کند.

مجید شهریاری بازیگر

شهین تسلیمی در نقش شمسی

شهین تسلیمی متولد 1334 در خشکرود، بازیگر است تا مقطع دیپلم درس خوانده است، سالها در هند، ترکیه و کانادا زندگی کرده و همسرش ساکن استرالیا می باشد و می گوید اتفاقی بازیگری شده است. او در سریال چشم بندی نقش (شمسی) را ایفا می کند.

بازیگر نقش شمسی در سریال چشم بندی

سعید پیردوست در نقش خان عمو

سعید پیردوست متولد 16 دی 1319 در تهران، بازیگر است، تا مقطع دیپلم درس خوانده است، بعدها به استخدام بانک درآمد و سپس وارد بازیگری شد و با کارهای مهران مدیری و مسعود کیمیایی به شهرت رسید. او در سریال چشم بندی نقش (خان عمو) را ایفا می کند.

بیوگرافی عنایت بخشی

سعید پیردوست در سریال چشم بندی

عوامل سریال چشم بندی

● مدیر تصویر برداری: حسین ناظریان

● طراح صحنه و لباس: حسین مجد

● طراح گریم: آرمین اسماعیلی

● مدیر صدابرداری: شهرام متولی باشی

● صداگذار: امید قربانی

● مدیر برنامه ریزی

● دستیار یک کارگردان: داوود بابایی

● منشی صحنه: لیلا مربی

● موسیقی متن: سپهر عباسی

● تدوین: کاوه ایمانی

● مدیر تولید: حسین باقریان.

● ساخت تیزر: محمد واحد

● مجری طرح: رضا علامحسین نژاد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر