0

ساعت تکرار سریال گیل دخت

سریال گیل دخت
بازدید 63

سریال گیل دخت جزو سریال های خوب شبکه یک در امسال است که مخاطبان بسیاری دارد. در ادامه این مطلب از بازیگرنیوز به ساعت پخش و تکرار و جزئیاتی از سریال گیل دخت می پردازیم:

ماجرای سریال گیل دخت

سریال گیل دخت به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، یکی از مجموعه های تاریخی و عاشقانه در سال 1401 است که از 19 آبان ماه به روی آنتن شبکه یک سیما رفت. این سریال در زمان قاجار روایت می شود و زندگی اسماعیل و گلنار را به تصویر می کشد که در میان هیاهو و مهلکه های قاجار، عاشق یکدیگر شده اند.

تکرار سریال گیل دخت

بیشتر بخوانید:

اسماعیل در گیل دخت با چهره ای جدید| عکس واقعی اسماعیل گیل دخت

ساعت پخش سریال گیل دخت

سریال گیل دخت دو روز در هفته، روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه یک سیما در ساعت 22:15 دقیقه پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال 1402 روی آنتن خواهد بود.

ساعت تکرار سریال گیل دخت

تکرار سریال 60 قسمتی گیل دخت روزهای جمعه و شنبه در ساعت های 2 بامداد، 9 صبح، 15:15 بعد از ظهر از شبکه یک سیما پخش می شود.

بازیگر سریال گیل دخت

ساعت پخش گیل دخت از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی گیل دخت از پنجشنبه (26 آبان 1401) به روی آنتن شبکه آی فیلم رفته است. سریال گیلدخت هر هفته روزهای پنجشنبه و جمعه راس ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش می شود.

ساعت پخش تکرار سریال گیلدخت از آی فیلم

تکرار سریال گیل دخت از شبکه آی فیلم روزهای جمعه و شنبه در ساعت های 05:00 و 13:00 خواهد بود.

سریال گیل دخت

بازیگران سریال گیل دخت

سعید راد، میترا رفیع، رضا اکبرپور، سعید چنگیزیان، رامتین خداپناهی، شقایق فراهانی، یاسمین معاوی، پریوش نظریه، ثریا قاسمی، محمود پاک نیت، سعید راد، صالح میرزااقایی، حبیب دهقان نسب، نفیسه روشن، فخرالدین صدیق شریف، حمید ابراهیمی، فریبا متخصص، محمد فیلی، رویا جاویدنیا از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *