اخبار دیگران

تعمیر یخچال ال جی در اهواز _ اهواز سرویس

یخچال ال جی یکی از با ارزش ترین وسایلی است که امروزه در خانه ما یافت می شود. تقریباً هر خانواده در جهان به چیزی برای نگهداری مواد غذایی خود نیاز دارد تا از فاسد شدن آنها جلوگیری کند. این تجهیزات جادویی که به طرز ماهرانه ای ساخته شده است، هر پنج دقیقه یکبار روشن می شود و همه چیز را سرد نگه می دارد. بدون آن، مقدار زیادی غذا وجود خواهد داشت که هر روز روی زباله ها می رود.

زمانی به اهمیت بالا یخچال ال جی پی می برید که با انواع خرابی در آن مواجه شوید. برای تعمیر یخچال ال جی در اهواز می توانید با مرکز نمایندگی یخچال ال جی در اهواز تماس بگیرید. اگر خودتان می خواهید به تعمیر یخچال ال جی در اهواز بپردازید، این مقاله به درد شما می خورد. در ادامه مقاله به انواع خرابی های یخچال ال جی و نحوه تعمیر آن می پردازیم.

چرا یخچال ال جی من اصلا کار نمی کند؟

اگر چراغ و موتور آن کار نمی کند، عیب یابی اولیه یخچال را می توانید انجام دهید:

قدرت الکتریکی آن را بررسی کنید. مطمئن شوید که یخچال به یک پریز برقی که برق را دریافت می کند وصل شده است (لامپ کار یا تستر مدار خروجی را به برق وصل کنید). اگر پریز کار نمی کند، قطع کننده مدار یا فیوز سوخته را بررسی کنید.

مطمئن شوید که کنترل سرما به درستی تنظیم شده است.

در صورت لزوم کمک بگیرید. اگر متوجه شدید که یخچال به پریز برق وصل شده است، قطع کننده مدار آن روشن نشده است ، و کنترل سرما به طور مناسب تنظیم شده است، اما دستگاه هنوز هیچ نشانه ای از زندگی نشان نمی دهد، درب را بسته بگذارید تا هوای سرد حفظ شود و با کارشناس تعمیر یخچال ال جی در اهواز تماس بگیرید. این مشکل قابل تعمیر دست شما نیست.؛ زیرا نیاز به تخصص بالایی دارد.

توصیه ی متخصصان تعمیر یخچال ال جی در اهواز برای زمانی که یخچال بو می دهد

اگر یخچال شما بوی بدی می دهد، حتی بعد از اینکه همه مواد غذایی مشکوک را خارج کردید، آن را از برق بکشید و کشوها و قفسه ها را بردارید تا کاملا با آب و صابون تمیز شود. سپس آن را با محلولی از 1/2 فنجان جوش شیرین حل شده در آب گرم بمالید.

همچنین سینی قطره چکه زیر یخچال را تمیز کنید (اگر یخچال داشته باشد) – ممکن است کپک زده و بدبو شود. اگر باز هم بو از بین نمی رود، سعی کنید چند بریکت زغال چوب را در کاسه های کم عمق قرار دهید و آنها را در قفسه های داخل یخچال قرار دهید تا بوها را جذب کنند. با این روش ها دیگر نیاز به کارشناس تعمیر یخچال ال جی در اهواز ندارید.

توصیه ی متخصصان تعمیر یخچال ال جی در اهواز برای زمانی که یخچال ال جی صدا می دهد

صداهای ارتعاشی عموماً از قسمت های شل مانند کویل های کندانسور شل، صدای تق تق در لوله کمپرسور یا غلتک ها و پایه هایی که به طور ناهموار روی زمین می نشینند، می آیند. برای رفع صداهای بلند می توان طبق توصیه ی متخصصان نمایندگی یخچال ال جی در اهواز به دنبال هر قسمتی که شل است آن را با آچار یا پیچ گوشتی سفت کنید. سپس با برداشتن آن از روی تکیه گاه های آن، قسمت پایینی را بردارید و پایه های جلوی دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که وزن دستگاه را تحمل می کنند . توجه کنید که یخچال نباید تکان بخورد. در صورت لزوم، پایه های قابل تنظیم را به سمت بالا یا پایین بچرخانید تا به طور مربعی با زمين تماس داشته باشند. اگر تمام این کارها برای شما سخت است تنها کافیست با مرکز نمایندگی یخچال ال جی در اهواز تماس بگیرید تا نیرو برای تعمیر یخچال ال جی در اهواز به محل شما ارسال شود.

چرا درب یخچال ال جی من بسته نمی شود؟

یکی از دلایل رایج عدم بهره وری انرژی در کار یخچال، دری است که به درستی بسته نمی شود یا به درستی آب بندی نمی شود. اگر درب بسته نشود، ممکن است لولا (که گاهی اوقات “بادامک” نامیده می شود) در پایین درب فرسوده شده باشد. این بادامک در اصل یک پین گرد است که به یک سوراخ دایره ای می رود. می توانید آن را با یک سرنگ WD-40 روغن کاری کنید، اما احتمال اینکه نیاز به تعویض آن داشته باشید بسیار زیاد است. این یک کار نسبتا سخت است و به مهارت بالایی نیاز است. از این رو بهترین کار برای این زمان تماس با مرکز تعمیر یخچال ال جی در اهواز است. با این تماس نمایندگی یخچال ال جی در اهواز در محل کار یا منزل شما صورت می گیرد.

زمانی که چراغ یخچال ال جی من یکسره روشن می ماند، چه کنم؟

آیا مشکوک هستید که چراغ داخلی یخچال شما حتی زمانی که درب یخچال را می بندید روشن می ماند؟ یک لامپ یخچال که روشن بماند، فضای داخلی یخچال را گرم می کند و کارایی آن را کاهش می دهد.

البته ممکن است از این موضوع آگاه نباشید، زیرا بدیهی است که وقتی در یخچال را می بندید نمی توانید ببینید که داخل یخچال چه می گذرد. اما، در بیشتر یخچال های ال جی، زمانی که در کسری از اینچ از بسته شدن فاصله دارد، می توانید خاموش شدن نور را ببینید.

وقتی در را باز می کنید، می توانید لامپ را نیز حس کنید. اگر روشن مانده باشد، داغ است. در واقع بسیار آسان است که بگوییم آیا این اتفاق می افتد یا خیر. دکمه سوئیچ نور را که درب روی آن بسته می شود تست کنید. وقتی آن را تا انتها فشار می دهید، چراغ باید خاموش شود. اگر روشن بماند، باید کلید چراغ را تعویض کنید.

اگر در تعمیرات ساده مهارت دارید، این کاری است که ممکن است خودتان بتوانید از پس آن برآیید، اما حتما قبل از کار یخچال را از برق بکشید. در صورت عدم اطلاع از نحوه تعویض کلید چراغ یخچال ال جی می توانید با مرکز تعمیر یخچال ال جی در اهواز تماس بگیرید.

نیروهای نمایندگی یخچال ال جی در اهواز به انواع مشکلات یخچال ال جی می رسد و بهترین نیروها را برای تعمیر یخچال ال جی در اهواز دارد.

مراجعه به دفتر نمایندگی یخچال ال جی در اهواز برای زمانی که یخچال ال جی یخ زدایی نمی کند

اکثر یخچال های مدرن به طور خودکار یخ زدایی می کنند. آنها دارای یک بخاری یخ زدایی، یک تایمر یخ زدایی و یک پایان دهنده یخ زدایی هستند.

یخ زدگی در محفظه فریزر کارایی را کاهش می دهد و غذا را خراب می کند. وقتی یخچال بدون یخ زدگی کار می کند، یخ زدگی روی لوله های پشت دیوار فریزر ایجاد می کند. به طور معمول، تایمر یخ زدایی یخچال را به مدت 20 دقیقه هر 6 تا 8 ساعت یک بار چرخانده تا یخ زدایی شود. در اصل کویل ها را گرم می کند تا یخ ذوب شود. اگر درست کار نکند، یخ روی لوله باقی می ماند و در نهایت جریان هوا را از طریق یخچال محدود می کند.

اگر مهارت ها و ابزارهای تعمیر یخچال ال جی را دارید، می توانید به راحتی بخاری یخ زدایی معیوب را تعمیر کنید. در غیر این صورت، برای مشاوره با نمایندگی یخچال ال جی در اهواز سرویس تماس بگیرید تا نیروی فریزر واجد شرایط برای تعمیر یخچال ال جی در اهواز به منزل شما بیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا