اخبار دیگران

تعمیر لباسشویی در اصفهان _ اصفهان تکنیک

چرا ماشین لباسشویی آب را جذب نمی¬کند؟ چرا تخلیه آب در ماشین لباسشویی به درستی انجام نمی¬گیرد؟ چرا ماشین لباسشویی صدای بلندی ایجاد می¬کند؟…. همه اینها موضوعاتی هستند که به دلیل ایرادات فنی در ماشین¬های لباسشویی رخ می¬دهند و نیاز به تعمیر لباسشویی در اصفهان را ضروری می¬کنند. در ادامه به ایرادات رایج ماشین لباسشویی¬ها و راه-حل¬های کاربردی برای رفع انها می¬پردازیم. با ما همراه باشید.

تعمیر لباسشویی در اصفهان وقتی دستگاه آبگیری نمی¬کند

شاید شایع¬ترین و در عین حال یکی از رایج ترین دلایل عدم ابگیری ماشین لباسشویی این باشد که اصلا جریان اب وجود ندارد. قبل از تماس با نمایندگی¬های تعمیر لباسشویی در اصفهان بررسی کنید که آیا اصلاً آب در آپارتمان یا خانه وجود دارد یا خیر. برای انجام این کار، به عنوان مثال، در حمام، شیر آب را باز کنید. اگر وجود ندارد، باید منتظر بمانید تا دوباره جریان آب جاری شود.
ممکن است دلیل دیگر برای چنین اتفاقی، خرابی تک تک قطعات و اجزای دستگاه باشد. برای تعیین نوع خرابی، اغلب باید واشر را جدا کرده و تقریباً هر مکانیزم را بررسی کنید. فیلتری که آب ورودی به سیستم را تصفیه می¬کند در پشت دستگاه، عمدتاً در سمت راست قرار دارد( این طراحی معمول برای بسیاری از مدل¬های مدرن است). این یک عنصر نسبتاً ساده متشکل از یک پوشش و یک شبکه است که نقش یک فیلتر را بازی می¬کند. با توجه به این واقعیت که کیفیت آب در خطوط لوله خانگی بسیار مورد نظر است، هیچ چیز عجیبی در این واقعیت وجود ندارد که چنین فیلتری اغلب مسدود می¬شود. در نتیجه باید به صورت دوره¬ای تمیز شود. اگر این کار انجام نشود، فشار آب کاهش می¬یابد.

تعمیر لباسشویی در اصفهان به علت خرابی شیر برقی

شیر ورودی مستقیماً در ورودی دستگاه قرار دارد. این قطعه برای کنترل میزان آب ریخته شده به سیستم و همچنین جلوگیری از برگشت آن به خط لوله مورد نیاز است. شیر برقی در واقع ایمنی واحد تامین آب را تضمین می¬کند. ماهیت کار آن بسیار ساده است – سیگنالی به آن داده می¬شود، پس از آن باز می¬شود و آب آزادانه شروع به جریان می¬کند. شیر برقی از اجزا و قسمت¬های مختلفی تشکیل شده است که هر یک دارای عملکرد خاص و در عین حال هماهنگ با سایر اجزا کار می¬کند. اگر هر یک از قطعات شیر برقی دچار ایراد شود، عملکرد نهایی ان با مشکل مواجه می¬شود و نیاز به تعمیر لباسشویی در اصفهان ضرورت پیدا می¬کند.

درب ماشین لباسشویی بسته نمی¬شود

در اینجا لازم است در مورد مشکلات خود درب صحبت شود، به عنوان مثال، شل شدن بست¬ها، معیوب بودن سنسوری که روند بسته شدن دریچه را کنترل می¬کند و یا ایراد حالت قفل، همگی عواملی هستند که باعث عدم بسته شدن صحیح درب ماشین لباسشویی می¬شوند. در هر صورت، درب محکم بسته نمی¬شود و شستشو (و در نتیجه ورود آب به سیستم) غیرممکن می¬شود. این احتمال نیز وجود دارد که شیء خارجی در لابه لای درب و بدنه ماشین لباسشویی گیر کرده باشد. دستگاه را از پریز جدا نموده و جسم خارجی را بیرون بیاورید. معمولا برای رفع چنین ایراداتی به اقدامات تخصصی از سمت مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان نیاز ندارید و خود از عهده انجام آن بر می¬آیید.
یکی از ویژگی¬های متمایز شیر ورودی این است که در هنگام خرابی همیشه در موقعیت بسته باقی می¬ماند که برای جلوگیری از ورود مقدار زیادی سیال به سیستم و جاری شدن آن ضروری است. بر این اساس در این حالت ماشین لباسشویی قادر به کشیدن آب نخواهد بود.

ایراد پمپ ماشین لباسشویی و رفع آن در مراکز تعمیر لباسشویی در اصفهان

آب از مخزن و سیستم به طور کلی توسط پمپ نصب شده در دستگاه تخلیه می¬شود. اگر آب وارد مخزن شود، اما به طور مداوم پر بماند، که مشکلات خاصی را با تکمیل شستشو و باز کردن درب ایجاد می¬کند، این به وضوح نشان می دهد که پمپ دستگاه به درستی کار نمی¬کند. در اغلب اوقات لازم است که پمپ دستگاه را با یک نمونه جدید¬تر تعویض کنید. با مراجعه به مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر لباسشویی در اصفهان می¬توانید این قطعه را با نمونه¬های اصلی و اورجینال تعویض نمایید.

رفع ایرادات سنسور ماشین¬های لباسشوییسنسور فشار برای کنترل انطباق سطح آب با وزن لباسشویی ضروری است. با کمک یک سوئیچ فشار، دستگاه می¬بیند که چه مقدار مایع به سیستم ریخته می¬شود و چه زمانی باید این فرآیند متوقف شود. بر این اساس ، اگر سنسور فشار از کار بیفتد ، تحت هیچ شرایطی آب نمی¬تواند وارد دستگاه شود ، زیرا واحد کنترل به سادگی فرمان مناسب را نمی¬دهد. تعویض سنسور دستگاه باید توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر لباسشویی در اصفهان انجام گیرد.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار ایراد شده است

برنامه نویس یک دستگاه الکترونیکی پیچیده است، نوعی “مغز” فناوری. او مسئول تمامی فرآیندهای در حال اجرا در داخل سیستم، صدور دستورات مناسب، راه اندازی برنامه¬ها، حالت¬های از پیش تعیین شده و غیره است. هر گونه نقص در واحد کنترل منجر به این واقعیت می¬شود که عملکرد ماشین لباسشویی به طور قابل توجهی بدتر می¬شود تا اینکه در نهایت به از کار افتادن کامل آن منجر گردد.
شما می¬توانید بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی را به تنهایی و بدون کمک متخصصان مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیر لباسشویی در اصفهان برطرف کنید. اما برای این کار، لازم است حتما از تخصص کارشناسان مجرب و حرفه¬ای کمک بگیرید.

اگر به دلیل مشکل درب مخزن، آب وارد ماشین لباسشویی نشد چه باید کرد؟

ابتدا نحوه نصب پوشش را بررسی کنید – در طول استفاده طولانی مدت، بست¬ها می توانند شل شوند که منجر به اعوجاج می¬شود. پیچ ها را سفت کنید، در صورت لزوم، کل سیستم نصب را تعویض نمایید. برای انجام این کار لازم است که از افراد متخصص و حرفه¬ای کمک بگیرید. توجه داشته باشید که هر گونه اقدام خودسرانه ممکن است باعث ایرادات جدی شود و شانس موفقیت آمیز نتایج تعمیر لباسشویی در اصفهان را به صفر برساند. با مشاهده اولین ایرادات فنی در ماشین لباسشویی خود، سریعا با اصفهان تکنیک تماس بگیرید و راهنمایی¬های لازم را دریافت کنید.
در صورتی که ماشین لباسشویی را با استفاده از نکاتی که در بالا توضیح داده شد، عیب یابی نمودید و علت خرابی ماشین لباسشویی را تشخیص ندادید، این بدان معناست که ممکن است خرابی جدی¬تر باشد و بدون تماس با متخصص تعمیر لباسشویی در اصفهان نمی¬توانید این کار را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا