0

بازیگر نقش بهار در سریال زمانه کیست؟

بازیگر نقش بهار در سریال زمانه
بازدید 87

بازیگر نقش بهار در سریال زمانه کسی نیست جز آیدا فقیه زاده . در ادامه به بیوگرافی و زندگینامه آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه می پردازیم. با بازیگرنیوز همراه باشید.

بیوگرافی کامل آیدا فقیه زاده ( بازیگر نقش بهار در سریال زمانه)

آیدا فقیه زاده از بازیگران زن در سال 1363 در تهران به دنیا آمد و در واقع سن آیدا فقیه زاده 39 سال می باشد. خانواده این بازیگر زن چهار نفره و او یک خواهر دارد.

بازیگر نقش بهار در سریال زمانه دارای لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر است.

آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

نحوه ورود به بازیگری

آیدا فقیه زاده برای آموزش بازیگری در سال 1387 در کلاس های امین تارخ شرکت میکند ، یکسال بعد در یک سریال کاری از عبدالحسین برزیده نقش اول را بازی میکند ، آیدا در سال 1391 توسط امین تارخ به حسن فتحی برای بازی در سریال زمانه معرفی می شود ، او در این سریال با حمید گودرزی و پریناز ایزدیار همبازی بوده است .

بازیگر نقش آتقی درگذشت| علت درگذشت آتقی

آیدا فقیه زاده بازیگر را در سال 1387 شروع کرده است و با حضورش در کلاس های هنرپیشگی امین تارخ اولین گام خود را در این عرصه برداشته است.

مجموعه راه شیری ساخته آقای عبدالحسین برزیده اولین تجربه حرفه ای او در مقابل دوربین بوده که با استاد خود یعنی امین تارخ همبازی شده است که یک تجربه بسیار گرانبها برای او به شما می آید که در اولین مرحله بازیگری اش با امین تارخ همبازی شده است.

بهار در سریال زمانه

شهرت بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

آیدا فقیه زاده در سریال زمانه به شهرت فراوانی دست یافت و در این مجموعه نقش بهار را بازی کرد .

آیا تینا آخوندتبار بعد از عمل جراحی زیباتر شده است؟

این مجموعه در سال 1391 کارگردانی شد و با بازیگران معروف زیادی همبازی گردید.

آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار درس ریال زمانه

زمانه مجموعه‌ای به کارگردانی حسن فتحی است که از آذر ماه سال ۱۳۹۱ در ۴۹ قسمت ازشبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. هر قسمت از این مجموعه ۴۰ دقیقه است.

او در سال ۱۳۹۲ در سریال “بچه‌های نسبتاً بد” به کارگردانی سیروس مقدم، در نقش “مرجان” بازی کرد. چنان‌که عنوان شده‌است، سیروس مقدم قصد داشت در سریال بچه‌های نسبتاً بد، “سحر قریشی” را به بازی بگیرد اما چند روز پیش از شروع تصویربرداری، اعلام شد قریشی ممنوع‌التصویر است و بنابراین تصمیم گرفت آیدا فقیه زاده را برای این نقش انتخاب کند. او اخیر بشدت کم فعالیت شده است.

ماجرای طلاق فریبرز عرب نیا ار آتنه فقیهه نصیری چه بود؟

بیوگرافی آیدا فقیه زاده

همسر آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

بر اساس آخرین اخبار آیدا فقیه زاده مجرد است و تاکنون در رابطه با وضعیت تاهلش گفتگویی انجام نداده است.

آیدا فقیه زاده در یکی از گفتگو های خود، اعلام کرد محبوبیت را بیشتر از شهرت دوست دارد: ” من خلوت خودم را خیلی دوست دارم. قطعا هیچ کس بدش نمی آید که دوستش داشته باشند ولی شهرت می تواند خلوت آدم را به هم بریزد و من اینقدر به خلوتم وابستگی دارم که می خواهم از همین نقطه شروع اصلا به این مسائل فکر نکنم و به طرفشان نرم. من فقط زمانی دوست دارم اذز خلوتم بیرون بیایم که سر کار باشم و بحث کار در میان باشد.

منفی ترین شخصیت های زن سینمای ایران

آیدا فقیه زاده و همسرش

سر همین کار، شلوغی پشت صحنه را دوست داشتم و دیدن تلاش و انرژی تک تک بچه های گروه کلی به من انرژی می داد. کارگاه بازیگری مان را هم خیلی دوست داشتم و با بچه ها رابطه صمیمانه و خوبی داشتیم. بیشتر دوستان سینمایی من هم دوستان همکلاسی ام در کارگاه بازیگری هستند. متین ستوده، شهرام قائدی و عطا عمرانی از همدوره ای های من بودند.”

اینستاگرام آیدا فقیه زاده بازیگر

آیدا فقیه زاده در اینستاگرام صفحه شخصی به آدرس https://www.instagram.com/aidafaghihzade_official/ دارد.

عروسی بهار در سریال زمانه

فیلمها و سریالها

راه شیری (۱۳۸۸)
زمانه (۱۳۹۱)
بچه های نسبتا بد (۱۳۹۲)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر