0

ارغوان در سریال شهباز کیست؟

ارغوان در سریال شهباز
بازدید 61

نیما نادری بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز است. در ادامه این مطلب از بازیگرنیوز به بیوگرافی یکی از بازیگران مرد سینما و تلویزیون می پردازیم. برای مشاهده بیوگرافی بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز با ما همراه باشید.

بیوگرافی کامل بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز

نیما نادری در 13 آبان 1366 در تهران به دنیا آمد و از بازیگران و کارگردانان سینما و تلویزیون می باشد.

nima naderi 2 —

نحوه ورود نیما نادری(ارغوان در سریال شهباز) به سینما و تلویزیون

علیرضا نادری پدر نیما نادری فیلمنامه نویس است ، او درباره استفاده از نام و اعتبار پدرش برای حضور در کارهایش گفت : من بیشتر تلاش کرده ام که از پدرم یاد بگیرم و خودم را زیر بیرق و سایه تمام کسانی می بینم که در فعالیت و کار خود حرفه ای هستند و می توانند به من چیزی آموزش بدهند. من خودم را زیر سایه اکبر رادی و بهرام و بیضایی و سایر اساتید می بینم. قطعا پدرم نیز تاثیر زیادی روی من داشته است به خصوص در کارهای نمایشی.

او کار نویسندگی را با نمایش سه گانه اورنگ آغاز کرده است.مهم ترین آثار او در حرفه نویسندگی ، فیلم درخونگاه (فیلم) و سه گانه اورنگ است.

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز می گوید که میگوید تمرکز اصلی من روی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه است. البته بازیگری هم برایم اولویت هایی دارد. نوشتن برایم در رأس قرار دارد و درک سختی ها در نوشتن و سپس لذت بردن از آن را دوست دارم.

نیما نادری -ارغوان سریال شهباز

ازدواج و همسر نیما نادری

از وضعیت ازدواج و همسر نیما نادری اطلاعات دقیقی در دست نیست.

فیلمشناسی نیما نادری

سریال شرم

در مسیر زاینده رود

تعبیر وارونه یک رویا

لحظه گرگ و میش

شهباز

انچه باید درباره سریال شهباز بدانید

سریال شهباز در ژانر داستانی پلیسی و معمایی دارد. این سریال تلویزیونی محصول سال ۱۴۰۱صدا و سیما است.کارگردانی این سریال را «حمید رضا لوافی» و نویسندگی اش را «مینا خدیوی» برعهده دارند و تهیه کنندگان آن «امیرحسین آشتیانی‌ پور» و «مهدی علینقی» هستند.

سریال شهباز

خلاصه داستان سریال شهباز

شهباز، روایت زندگی دختری به نام نجوا دانشجوی نخبه در حوزه برنامه نویسی رایانه است، او به دلیل کنجکاوی و دانش فوق العاده خود ارتباطات گسترده ای در فضای وب پیدا کرده و معتقد است مرگ دوست صمیمی اش که به تازگی در یک سانحه از دنیا رفته، تصادف نبوده و ارتباط مستقیمی با یک شبکه مخفی خرابکارانه اینترنتی، به نام ارغوان دارد، نجوا به دنبال پیدا کردن مدارکی علیه شبکه ارغوان در فضای دارک وب شروع به برقراری ارتباط می کند

از سوی دیگر گروهی از نیروهای امنیت سایبری با رهبری مامور زبده ای به نام حسام در ماموریتی به اسم شهباز، سالها است به دنبال کشف هویت گرداننده اصلی شبکه ارغوان هستند …

عکس ارغوان در سریال شهباز

ساعت پخش و تکرار سریال شهباز

سریال شهباز در ۳۰ قسمت  از روز شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک بروی آنتن رفته و تکرار آن ساعت ۲:۱۵ بامداد ۰۹:۴۵ صبح و ۱۴:۳۵ ظهر است.

آرش مجیدی، رضا داوودنژا ، مهدخت مولایی،  خانم مولای، علیرضا آرا، فاطیما بهارمست، میلاد میرزایی، سیروس همتی، غزال نظر ، سیامک اشعریون برخی از بازیگران این سریال هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *