0

آیا سابلیمینال رایگان قابل اعتماد است؟

بازدید 411

تاریخچه سابلیمینال بسیار قدیمی است ولی در چند سال اخیر شاهد رشد بی سابقه فایل های سابلیمینال در فضای اینترنت بوده ایم. با جستجوی کلیدواژه سابلیمینال رایگان، بسیاری از سایت ها و سرویس های اشتراک ویدئو مثل یوتیوب و آپارات در ایران سابلیمینال هایی را به صورت رایگان (فایلهایی مثل سابلیمینال ثروت رایگان ) به افراد ارائه می دهند. اما آیا این فایل ها می توانند تاثیر مثبتی داشته باشند؟

سابلیمینال چیست؟

سابلیمینال به فایل های صوتی یا حتی ویدئویی گفته می شود که در آن پیام های زیر آستانه شنوایی و دیداری فرد وجود دارد. اولین استفاده ها از سابلیمینال مربوط به استفاده تبلیغاتی بود که در آگهی های تبلیغاتی برای ترغیب بینندگان و شنوندگان برای خرید و مصرف بیشتر محصول یا خدمات استفاده می شد. اما جدیدا از این پیام های سابلیمینال برای رشد و توسعه فردی، موفقیت در کار و زندگی عاطفی و حل مشکلات روانشناختی استفاده می شود.

معرفی ویژگی ها و کاربرد دستکش های نیتریل

 

سابلیمینال چطور تهیه می شود؟

درست کردن یک فایل حاوی پیام سابلیمینال بسیار ساده است و با استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که قابل دسترس است هرکسی می تواند فایل سابلیمینال درست کند. پیام سابلیمینال معمولا در یک فایل صوتی موسیقایی قرار داده می شود. شنونده ظاهرا به یک موسیقی آرامبخش گوش می دهد ولی در واقع در پشت پرده، پیام های سابلیمینال در حال پخش هستند ولی چون زیر آستانه شنوایی فرد قرار دارند قابل شنیدن نیستند. مخاطب این پیام ها ناخودآگاه فرد است و قرار است روی ناهشیار او تاثیر بگذارند.

آیا سابلیمینال رایگان قابل اعتماد و مفید است؟

همانطور که گفتیم درست کردن یک فایل حاوی پیام سابلیمینال بسیار راحت است. به همین دلیل هم است که سابلیمینال رایگان به وفور در اینترنت و کانال های تلگرامی پیدا می شود. بسیاری از سایت ها با کپی کاری از سایت های خارجی، فایل های سابلیمینال آن ها را استفاده می کنند. برخی از افراد هم بدون اینکه آگاهی از ساختار ناهشیار و نحوه تاثیر بر ناخودآگاه فرد داشته باشند، اقدام به تولید فایل سابلیمینال می کنند و آن ها را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهند یا به آنها می فروشند. در بسیاری از موارد دیده شده است که این فایل ها نه تنها مفید نبوده بلکه اثر منفی و معکوس روی فرد گذاشته است. باید توجه داشت که ناخودآگاه انسان بسیار پیچیده است و در صورتی که پیام ها به روش درست و علمی تهیه نشده باشند، باعث مقاومت بیشتر ناخودآگاه می شوند و سیستم های دفاعی ناخودآگاه تقویت می شوند. حتی در افرادی که سابقه حملات پانیک دارند، گوش دادن به فایل های سابلیمینال نامناسب می تواند باعث تشدید این حملات شود. بنابراین قبل از استفاده از فایل های سابلیمینال رایگان، غیراصولی و بدون منبع، برای ناخودآگاهتان ارزش قائل شوید و سابلیمینالی تهیه کنید که توسط افراد معتبر درست شده باشد.

الکتروموتور چیست و انواع آن کدامند

 

آیا سابلیمینال تغییر رنگ سابلیمینال رایگانچشم، افزایش قد یا کوچک کردن بینی واقعی هستند؟

کمی با خودتان فکر کنید. آیا می توان خصوصیات ژنتیکی فرد را تغییر داد؟ آیا در علم پزشکی امکان تغییر رنگ چشم وجود دارد؟ آیا وقتی فرد به بلوغ رسیده و صفحات رشدی اش بسته شده است، می توان قد وی را افزایش داد؟ اگر می شد پس چرا مردم متحمل عمل های سخت و پرهزینه می شوند تا قدشان را افزایش دهند یا عمل زیبایی بینی انجام می دهند؟ فکر نمی کنید اگر چنین کارهایی با چند فایل سابلیمینال ساده شدنی بود، تحول بزرگی در علم به وجود نمی آمد؟ خیلی راحت می توانستیم با استفاده از پیام های سابلیمینال، بیماری های مختلف و صعب العلاج مثل سرطان را درمان کنیم. پس عقل سلیم حکم می کند که چنین ادعاهایی نمی توانند درست باشند.

تصویر برداری سریال جیران ادامه دارد

یک فایل سابلیمینال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اولین چیزی که باید در مورد یک فایل سابلیمینال به آن دقت کنید این است که توسط چه کسی تهیه شده است. آیا اصلا شخص تهیه کننده فایل مشخص است. بسیاری از فایل های سابلیمینال رایگان موجود در اینترنت، بدون نام و نشان هستند و منبع آن ها مشخص نیست. اصلا گفته نمی شود که آیا این فایل ها توسط گرداننده سایت تهیه شده اند یا کپی کاری از سایت های دیگر هستند. اگر قرار است پیام سابلیمینال تاثیری روی فرد داشته باشد، باید توسط فرد متخصص و روانشناس تهیه شده باشد که با ساختار ناهشیار آشنایی داشته باشد، پیچیدگی های آن را درک کرده باشد، مکانیسم های دفاعی را بشناسد و بتواند پیام های مناسب برای تاثیر روی ناخودآگاه را انتخاب کند. پس قبل از هر چیز ببینید چه کسی فایل سابلیمینال را تهیه کرده است.

اجرای تایل ترموود

همچنین فایل هایی که به صورت تک فایل تهیه می شوند، نمی توانند کمکی به فرد بکنند. همانطور که گفتیم ساختار ناهشیار بسیار پیچیده است و برای جلوگیری از ایجاد مقاومت، باید نفوذ در آن به صورت مرحله به مرحله باشد. در واقع حمله یکباره و ناگهانی به ناخودآگاه باعث می شود مکانیسم های دفاعی آن قوی تر شوند. بنابراین این کار باید به تدریج، با تکرار و مرحله به مرحله انجام شود.

میزان تاثیرگذاری فایل های سابلیمنال چقدر است؟

با فرض اینکه شما فایل سابلیمینال مناسب را تهیه کرده باشید، این سوال پیش می آید که این فایل ها تا چه حد می توانند تاثیرگذار باشند. بسته به شدت مشکل، ساختار ناهشیار هر فرد و پیچیدگی آن و نیز میزان مقاومت ناخودآگاهش، میزان تاثیرگذاری فایل سابلیمینال می تواند از صفر تا صد درصد تغییر کند. میزان گوش دادن به فایل و استمرار در شنیدن فایل ها و رعایت کردن تقدم و تأخر فایل ها در هر مرحله نیز یکی از عوامل دیگری است که می تواند تاثیرگذاری پیام های سابلیمینال را تعیین کند.

چرا واکسن گارداسیل تزریق کنم؟

یکی از کابردهای سابلیمینال که اکثر افراد به دنبال ان هستند سابلیمینال جذب پول و سابلمیینال ثروت است.  در سابلیمینال ثروت می تواند باورهای ناهشیار فرد درباره پول و درآمد را اصلاح کند. یکی از دلایلی که مانع پیشرفت مالی افراد می شود باورهای ناهشیار آنها درباره پول و ثروت است. که در این سابلیمینال به اصلاح این باورها پرداخته می شود.

برخی به دنبال قوی ترین سابلیمینال ثروت هستند. اما نکته مهم در اثر گذاری سابلیمینال همانطور که گفته شد شیوه آماده سازی آن و ساختار ناهشیار فرد است. میران اثر گذاری سابلیمینال ثروت بستگی به ساختار ناهشیار فرد دارد و نمی توان گفت که لزوما یک سابلیمینال خوب بر همه افراد اثرگذاری یکسانی ددارد.

نکات مهم در عکاسی کودکان

برای تهیه فایل سابلیمینال معتبر چکار کنم؟

قبل از اینکه وسوسه بشوید و با اولین سرچ در گوگل، فایل های سابلیمینال رایگان و بی نام و نشان موجود در اینترنت را دانلود و گوش کنید، کمی وقت بیشتر بگذارید و بیشتر جستجو کنید. ناخودآگاه شما سزاوار کمی دقت و وقت بیشتر است. منابع معتبری هم وجود دارند که می توانند برای شما مفید باشند. بسیاری از افراد متخصص در این حوزه فعالیت های پژوهشی زیادی داشته اند و فایل های خود را براساس پژوهش های انجام شده تهیه می کنند. حتی ممکن است این افراد برخی از فایل هایشان را به صورت رایگان هم در اختیار شما قرار دهند ولی چیزی که مهم است این است که این فایل ها توسط فرد متخصص و معتبر تهیه شده باشند که ساختار ناهشیار را می شناسند و باعث بدتر شدن وضعیت شما نمی شوند و اثر معکوس روی شما نمی گذارند. دکتر بهشتیان یکی از متخصصین روانشناسی است که پژوهش های متعددی در این زمینه انجام داده است. که مطالعه پژوهش ها و فعالیت های ایشان می توانند برای شما راهگشا باشد.

مدرسه سوفال، آموزش دوره های آنلاین سفالگری

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر